Як продати вантажівку.

C розвитком дрібного та середнього приватного бізнесу почастішали продажу і покупки великовантажних автомобілів. Особливою популярністю користуються машини марки "Газель" і "Соболь", які можна використовувати і для перевезення пасажирів, і для транспортування вантажів.
Інструкція
1
Продати вантажну машину можна за допомогою сайтів www.auto.yandex.ru, www.auto.ru, www.avito.ru, www.irr.ru та інших. Для цього зареєструйтесь на порталі і дочекайтеся листи з підтвердженням активації аккауната. Ставши офіційним користувачем, ви зможете не тільки розмістити оголошення, а й відстежити, скільки разів воно було переглянуто. Крім того, стануть доступні опції редагування тексту і додавання або видалення фотографій.
2
Складіть текст оголошення. Вкажіть в ньому рік випуску автомобіля, тоннаж, пройдений кілометраж по спідометру. Напишіть місцезнаходження - місто і район. Додайте контактну інформацію - телефон, прізвище та ім'я. Прикріпіть фотографії. Вивісите повідомлення на сайт.
3
Пошукайте покупців на вантажівку самостійно. Для цього на тих же порталах, в рядку пошуку забийте параметри. Приклад: "куплю вантажний автомобіль модель". Розділові знаки між словами не ставте. Сайт видасть список всіх оголошень, підходящих під опис. Зателефонуйте за вказаними телефонами і уточніть подробиці. Якщо людина зацікавлена в покупці саме вашого транспортного засобу - призначте зустріч.
4
Для продажу підготуйте наступні документи: - паспорт транспортного засобу (ПТС), де вказані дані про автомобіль і його власниках; - свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу; - нотаріально завірена довіреність, якщо ви не є власником. В ній повинно бути зазначено, що ви маєте право представляти інтереси власника при вчиненні реєстраційних дій, оформлених у порядку, встановленому законодавством Російської Федерації (№ 488 від 04 червня 2007 р). В наявності мають бути оригінал і копія документа; - загальногромадянський паспорт або посвідчення особи офіцера (прапорщика, мічмана) з довідкою Ф7; - квитанції про оплату державного мита, що нараховується при знятті автомобіля з обліку; - поліс обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності (за бажанням).
5
Після оплати передайте комплект документів новому власнику. З ними він зможе поставити машину на облік у відділенні ГИБДД за місцем реєстрації.