Як освіжити зелень.

Зелень використовується для приготування страв не тільки в якості декоративного елемента. Через величезної кількості вітамінів вона корисна для здоров'я. Найбільше цінних для організму речовин міститься у свіжій зелені. Але, на жаль, вона швидко сохне, втрачаючи при цьому свої корисні властивості. Що робити в цьому випадку? Спробуйте її освіжити.
Вам знадобиться
  • Зелень, оцет, вода.
Інструкція
1
Зелень кропу, петрушки і селери - найбільш поширені рослинні інгредієнти, які втрачають свою пружність і соковитість при тривалому зберіганні. Щоб освіжити таку зелень, в холодну воду додайте оцет, виходячи з розрахунку 1 ч. Ложка на півсклянки води. Потім покладіть в цей розчин зів'ялу зелень і потримайте її там протягом години. Врахуйте, що після такої процедури кріп (петрушка, селера і т.п.) відновлять колишню пружність, але тільки вміст вітамінів значно впаде.
2
Зберігайте кріп і петрушку в період літньої спеки в абсолютно сухий, щільно закритому посуді, тоді вони в протягом декількох днів не зів'януть. При цьому зелень на зберігання кладіть обов'язково в сухому віде.Ополосніте петрушку в теплій воді, і вона стане ароматні.
3
Щоб освіжити зів'яле листя салату, обполосніть їх або потримайте в теплій воді протягом 15 хвилин. Як зберегти листя салату свіжими протягом декількох днів? Промийте їх під струменем холодної води. Тримайте листя так, щоб земля та пісок змивалися з листя вниз, до коренів. Після цієї процедури поставте їх у воду, а перед використанням знову промийте. Нарізайте листя для приготування салату (або інших страв) великими шматками.
4
Щоб «відновити» зів'ялу зелень овочів, занурте її спершу в гарячу, а потім у холодну воду.Еслі дістаєте з холодильника трохи зів'ялі кріп, петрушку або кинзу, ретельно промийте їх, а ще краще замочіть у воді на 15 хвилин . Після цього обтрусіть злегка воду і просушіть на паперовому рушнику, розклавши травинки на певній дистанції один від одного.
5
Освіжати зелень таким чином бажано за день до того, як вона буде використовуватися в приготуванні. Результатом цих дій стануть ароматні, соковиті листочки. Зберігайте зелень правильно, і вона довгий час буде мати свіжий вигляд.