Як включити візуальні закладки. Візуальні закладки для internet explorer.

З появою останніх версій популярних Інтернет-браузерів багато користувачів відчули зручність використання візуальних закладок. Однак не всі знають, як і де їх включити.
Інструкція
1
Візуальні закладки дозволяють при запуску Інтернет-браузера потрапляти на сторінку, на якій будуть зібрані ваші обрані сторінки у вигляді картинок, в яких ви будете легко впізнавати ваші найбільш відвідувані сайти. Візуальні закладки можуть бути як відображенням ваших обраних сайтів, так і показувати історію сторінок, де ви нещодавно побували - налаштувати можна за своїм смаком.
2
Для того щоб включити візуальні закладки в Google Chrome, вам потрібно в правому верхньому куті браузера натиснути на гайковий ключ, і вибрати в меню «Параметри». Тепер на вкладці «Основні» вам слід активувати два рядки «Відкривати головну сторінку» і «Відкривати сторінку швидкого доступу». Для цього позначте їх. Можна закривати діалогове вікно і закривати браузер. При наступному запуску ви побачите перед собою сторінку візуальних закладок.
3
Якщо ви використовуєте будь-який інший браузер, послідовність дій буде приблизно однакова - головний принцип зрозумілий. Проте якщо у вас Internet Explorer, слід почати з другого.Чтоби активувати сторінку візуальних закладок в Internet Explorer, вам доведеться завантажити і встановити спеціальну програму. Це може бути Яндекс.Бар, який можна завантажити за адресою http://bar.yandex.ru/ie/. Після його установки ви побачите що з'явилася вгорі панель з додатковими функціями. Вам потрібно клацнути на стрілочки поряд з написом «Яндекс», і вибравши «Настройки», перейти у вкладку «Поведінка». Тут потрібно вибрати пункт «Відкривати домашню сторінку» в розділі «При старті Internet Explorer». Після вибору закривайте окно.Теперь потрібно перейти в розділ меню самого браузера і вибрати пункт «Сервіс». У спадаючому меню перейдіть в «Властивості оглядача» і в самій верхній частині діалогового вікна натисніть кнопку «Порожня». Тепер можна все закрити і, запустивши Internet Explorer наступного разу, ви побачите, що у вас вийшло включити візуальні закладки.
Програма Microsoft Word на сьогоднішній день є найбільш зручним інструментом для створення і редагування текстових документів. Яких тільки можливостей роботи з текстом вона не надає! Дуже зручною є і можливість робити закладки в будь-якому тексті, які згодом можуть допомогти при роботі з текстом. Але існує й одна проблема при роботі з ними. Вона полягає в тому, що якщо ви закриєте відредагований документ, то наступного разу його закладки можуть і не відобразитися. Це не стосується тих випадків, коли ви виділяєте текст кольором. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, то нижче ви можете знайти рекомендації по тому, як зробити закладки видимими.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно зробити видимими закладки в програмі Microsoft Office версії раніше 2007 року, то вам необхідно зробити наступне: Відкрийте в програмі Microsoft Word той документ, в якому ви хочете подивитися свої закладки. Вгорі знайдіть меню «Сервис», виберіть у ньому команду «Параметри». Перед вами з'явиться діалогове вікно. В цьому діалоговому вікні виберіть вкладку «Вид».
2
Тепер знайдіть групу параметрів «Показувати». Тут встановіть прапорець біля параметра «Закладки». Натисніть ОК, щоб підтвердити всі зміни, закрийте діалогове вікно.
3
Після всіх цих маніпуляцій ви будете бачити абсолютно всі ваші закладки. Текст закладок буде оформлений в квадратних дужках, тобто, [ось так].
4
В тому випадку, якщо вам потрібно проробити цю процедуру в Microsoft Office 2007, алгоритм ваших дій буде трохи іншим. Це пов'язано з тим, що в новій версії інтерфейс програми Microsoft Word дещо відрізняється від попередньої. Отже, щоб зробити видимими закладки в програмі Microsoft Word 2007: Зайдіть в «Параметри Microsoft Word». Для цього натисніть значок Microsoft Word в лівому верхньому кутку вікна програми, у випадаючому меню внизу знайдіть «Параметри Word» і натисніть. У вікні зліва знайдіть вкладку «Додатково».
5
У правій частині вкладки ви побачите параметри, з якими можна проводити дії. У цих параметрах знайдіть групу параметрів «Показувати вміст документа». У пункті «Показувати закладки» встановіть прапорець.
6
Тепер закладки будуть відображатися в документах у вигляді тексту, взятого у квадратні дужки, так само, як і в попередньому варіанте.Успешной вам роботи з вашими документами і закладками!