Як врятувати себе від кризи.

У кризовий час людям доводиться шукати додаткові шляхи і можливості виходу зі складної ситуації. Універсального способу порятунку своїх накопичених грошей не існує, проте можна спробувати вберегти від кризи хоча б частину капіталу.
Інструкція
1
Перший спосіб - вкладення грошей у валюту. Розділіть наявні заощадження на частини і вкладіть їх у валюту різних країн: частина - в долари, частину в євро, а частина залиште в рублях, які в нашій країні називають якірної валютою. Не довіряйте тільки одній валюті, так як ви не знаєте, що трапиться в світі завтра. Проте якщо у вас будуть три різних банківських рахунки, як б не повернулась ситуація на світовому фінансовому ринку, частина заощаджень вам однозначно вдасться зберегти.
2
Також спробуйте вкласти гроші в нерухомість. В нашій державі цей вид інвестицій прийнято вважати найнадійнішим, проте краще вкладати капітал саме в дороге житло преміум-класу. Ціна на звичайну однокімнатну квартиру в непрестижному районі може сильно впасти, а ось елітне житло своєї вартості не втратить навіть у кризу.
3
Вкладення в цінні метали аналітики не вважають вірним способом уберегти себе і свій капітал від кризових явищ. Банки, що мають справу з металевими рахунками, всі питання вирішують досить довго, а ціни ростуть або падають швидко, так що вам не вдасться незабаром закрити рахунок, якщо почнеться обвал цін. Так що вкладення в золото і платину - справа великих професійних торговців ф'ючерсами.
4
Один з безпрограшних варіантів - вкладення в земельні ділянки. Земля ніколи не перестане бути цінною, що б не трапилося на світовій фінансовій арені. Можна пробувати також зайнятися вкладенням коштів у цінні папери, в роботу пайових інвестиційних фондів та інші проекти, але при виборі будь-якого способу порятунку капіталу від кризи спочатку досконально вивчіть обраний вами варіант і його можливості. Як кажуть фахівці, не кладіть всі яйця тільки в одну корзину і постарайтеся обійтися без боргів. Саме ці принципи стануть основою вашої фінансової безпеки у важкі кризові часи.