Як додати фон на сайт.

Фон у вихідному коді веб-сторінок, в залежності від використаного дизайну, може задаватися або вказівкою кольору, або посиланням на файл зображення з додаванням параметрів її позиціонування. Це може бути зроблено безпосередньо в HTML-тегах, в окремому CSS-блоці в заголовній частині исходника або в окремому файлі з описами стилів.
Інструкція
1
Відкрийте вихідний код того блоку, який використовується на вашому сайті для завдання фону його сторінок. При використанні будь-якої системи управління цей блок, як правило, виділяється в окремий файл. Сама система управління має інструменти для його редагування безпосередньо в браузері. В залежності від конкретної системи ця процедура може бути організована по-різному - наприклад, через редактор сторінок. Якщо ви не використовуєте системи управління, то відповідний файл треба завантажити до себе в комп'ютер і відкрити в будь-якому редакторі. Краще використовувати спеціалізований HTML-редактор, але можна користуватися і найпростішим Блокнотом.
2
Додайте в тег body атрибут bgcolor із зазначенням колірного відтінку, якщо фоном сторінки повинен бути колір, а не картинка. Наприклад: Тут вказано темно-оранжевий колір в якості фону. Не будь-текстове («мнемонічне») назву відтінку браузер в змозі розпізнати, тому краще використовувати шістнадцятковий код кольору. Наприклад, темно-помаранчевого кольору відповідає код FF8C00:
3
Використовуйте атрибут background замість bgcolor в тезі body, якщо фон повинен бути заданий зображенням, а не кольором. Наприклад, якщо файл з фоновим зображенням називається bgPic.gif"і лежить на сервері в папці images, то тег body може бути записаний так:
4
Помістіть в заголовну частину вихідного коду опис стилів, якщо хочете здавати фон сторінки з використанням мови CSS. Наприклад, опис стилів на мові CSS, що заміняє вказаний в тезі body темно-оранжевий колір як фон, може виглядати так: А задати фонову картинку можна таким описом стилів: Тут окрім посилання на картинку зазначений і фоновий колір ( # FF8C00) - якщо на сторінці будуть місця, не закриті фоновим зображенням, то вони будуть пофарбовані в зазначений тут колірний відтінок. Параметр repeat-y задає повторення фонового зображення по вертикалі (вздовж осі Y). Якщо повторювати зображення потрібно по горизонталі, то слід використовувати значення repeat-x, а для заборони повторення малюнка - no-repeat. Помістити опис стилів можна перед тегом , що закриває заголовну частину HTML-коду.
5
Збережіть зроблені зміни в редакторі сторінок, або збережіть і завантажте скачаний файл назад на сервер, якщо редагування коду вироблялося у файлі на вашому комп'ютері.