Як качати через проксі. Як качати в опері.

Щоразу, коли ви переходите на якусь веб-сторінку або завантажуєте розміщений в інтернеті файл, ваш браузер або менеджер закачувань відправляє відповідний запит на сервер, де зберігається сторінка або файл. Цей запит, зокрема, містить IP-адресу вашого з'єднання з мережею. Багато безкоштовні сервіси зберігання файлів користуються цим, щоб обмежити кількість підключень з одного інтернет-з'єднання. Обійти обмеження можна заміною свого IP-адреси адресою проксі-сервера.
Інструкція
1
Якщо для скачування ви використовуєте браузер, то адреса проксі-сервера необхідно вказати в його налаштуваннях з'єднання з інтернетом. У браузері Opera для цього можна натиснути клавіші ctrl + f12, перейти на вкладку «Розширені», вибрати в списку ліворуч рядок «Мережа» і клацнути по кнопці «Проксі-сервери». У вікні, поставте відмітку в полі «конфігурація проксі-сервер вручну», а потім введіть в роздільні поля IP-адресу та порт проксі-сервера. Потім натисніть кнопки «OK» в обох відкритих вікнах.
2
В інтернет-браузері Internet Explorer розкрийте в меню розділ «Сервіс», виберіть пункт «Властивості оглядача» і перейдіть на вкладку «Підключення». Клацніть кнопку «Налаштування», вибравши потрібне інтернет-підключення, і поставте позначку в секції «Проксі-сервер». Після цього введіть адресу і порт у відповідні поля і послідовно натисніть кнопки «OK» в обох відкритих вікнах.
3
У браузері Google Chrome для вказівки даних проксі-сервера розкрийте меню, виберіть пункт «Параметри», в відкрилася сторінці клацніть посилання «Розширені» і в секції «Мережа» клікніть по кнопці «Змінити настройки проксі-сервера». Власних налаштувань з'єднання з інтернетом цей браузер не має, тому відкриється відповідне вікно встановленого у вашій системі Internet Explorer, послідовність дій для якого описана на попередньому кроці.
4
При використанні Mozilla Firefox розкрийте в меню розділ «Інструменти» і виберіть пункт "Налаштування". У вікні, перейдіть в розділ «Додатково», клацніть вкладку «Мережа», а потім кнопку «Налаштувати» в секції «З'єднання». Поставте у вікні, позначку у написі «Ручне регулювання сервісу проксі» і введіть адресу і порт вашого проксі-сервера. Після цього натисніть кнопки «OK» у відкритих вікнах установок браузера.
5
У браузері Apple Safari розкрийте розділ «Правка» в меню і виберіть пункт "Налаштування". У вікні, перейдіть на вкладку «Додатки» і клацніть кнопку «Змінити настройки» поруч із написом «Проксі». Як і Google Chrome цей браузер власних налаштувань з'єднання не має, тому запуститься описаний на другому кроці діалог браузера Internet Explorer.
6
Якщо для завантаження файлів ви користуєтеся яким-небудь менеджером закачувань, то використовуйте опції роботи з проксі-серверами цієї програми. Наприклад, в додатку FlashGet для цього треба в меню клацнути іконку "Налаштування", потім натиснути кнопку «Додати», що відноситься до проксі-сервера, і у вікні, ввести IP-адресу і номер порту. Закрийте кнопкою "OK" вікна налаштувань і клацніть правою кнопкою потрібну закачку в списку загальної черги завантажень. В контекстному меню виберіть пункт «Властивості», у вікні, перейдіть на вкладку «Розширений» і виберіть адресу потрібного проксі-сервера зі списку. Потім натисніть кнопку «OK» і починайте закачку файлу.