Як розфарбувати чорно білу фотографію.

Іноді виникає бажання вдихнути нове життя в старі чорно-білі знімки або розфарбувати деякі деталі чорно-білої фотографії. Не потрібно бути професіоналом, щоб зробити це - досить скористатися простою інструкцією.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб розфарбувати чорно-білу фотографію, вам знадобиться потужний графічний редактор, такий як Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть Photoshop і в меню File виберіть пункт Open. Виберіть потрібний вам файл, і він з'явиться в робочій області програми. Затиснувши на клавіатурі клавішу Alt і покрутивши коліщатко миші, виберіть оптимальний розмір знімка для роботи з ним.
2
Натисніть клавішу Q, і, вибравши інструмент Brush tool, встановіть потрібний розмір кисті, оптимальний для розфарбовування потрібної вам деталі фотографії. Тепер розфарбуйте пензлем частина фотографії, яка буде певного кольору - наприклад, волосся на голові людини. На даному етапі точність не важлива.
3
Тепер, вибравши інструмент Eraser tool, збільште фотографію і зітріть всі місця, які ви «зачепили» на попередньому етапі. Тут від вас буде потрібно акуратність - від того, як ви впораєтеся з цим, буде залежати якість отриманого результаті фотографії.
4
Тепер знову натисніть клавішу Q і в меню Select виберіть пункт Inverse.
5
Після цього вам потрібно скопіювати шар. Для цього натисніть одночасно клавіші Ctrl + C, а потім Ctrl + V. Ви отримаєте скопійований фрагмент. Поправте його позицію.
6
В меню Layer виберіть пункт New adjustment layer і відзначте рядок Use Previews Layer to Create Clipping Mask.
7
Тепер ви можете поекспериментувати з регулюванням квітів, для того, щоб отримати бажаний колір для деталі фотографії, над якою ви працюєте.
8
Таким же чином можна розфарбувати і інші частини фото і в ув'язненні не забути зберегти отриману розфарбовану фотографію.