Як назвати магазин парфумерії. варіанти назви магазину парфумерії.

Вибір назви для магазину парфумерії - важлива частина роботи з організації бізнесу. Яскраве, красиве, соковите назва привертає погляди, спонукає зайти в магазин, а в подальшому і що-небудь купити.
Інструкція
1
Назва парфумерного магазину повинно бути легким, що летять, смачним, привабливим, адже основні його клієнти - це дівчата і жінки. Воно повинно підкреслювати той ефект, який дає жінці хороший парфум. Наприклад, відмінно підійдуть такі варіанти, як «Кокетка», «Цукерка», «Чарівність», «Шик» та інші.
2
При підборі найменування магазину бажано не брати банальне і сильно поширене. Тому постарайтеся все ж не вибирати один із запропонованих вище варіантів, придумайте що-небудь своє, більш оригінальне.
3
Непоганий хід - складене назву. Воно може включати в себе два слова або дві частини слів. Більшої кількості частин варто уникати, щоб не зробити найменування занадто складним. Можна розглянути такі варіанти, як «іменник + прикметник» («Добра фея», «Чарівна паличка»), «прикметник + прикметник» («Найкрасивіша»), «прикметник + дієслово» («Бажаною бути»). Ви можете вибрати й інші найоригінальніші рішення.
4
Щоб зробити назву із складових частин, зручно скористатися папером і ручкою. Напишіть варіанти слів у різні стовпці і поєднуйте їх один з одним. Так у вас можуть вийти такі варіанти, як «Елітпарфюм», «Аромамаркет» та інші.
5
При виборі назви можна скористатися словниками, в тому числі і іноземними. Тільки перш ніж що-небудь вибрати з іншої мови, обов'язково уточніть всі можливі значення слова.
6
Вибирайте назву, заглядаючи в майбутнє. Воно повинно не просто легко читатися і вимовлятися, але й красиво виглядати на вивісці та іншої рекламної продукції. Подумайте, як в кожному випадку може виглядати логотип магазину, яке ви заведете доменне ім'я.
7
Коли ви підготуєте попередній список ідей, запропонуйте групі потенційних покупців їх оцінити або запропонувати свої варіанти. Обов'язково подаруйте учасницям милі подарунки від вашого майбутнього магазину.
Жінкам дуже важливо добре виглядати. Парфумерно-косметичні товари так само популярні, як одяг і їжа. Тому цей вид діяльності приваблює багатьох бізнесменів. Магазин косметики і парфумерії може принести достатньо високий дохід його власнику, особливо якщо відразу зробити ставку на розширення в торгову мережу.
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити - це налагодити зв'язки з дистриб'юторами парфумерії і косметики. Бо саме вони мають ексклюзивні права продажу на території Росії, а також авторізовиваться торгові точки, проводять рекламні та маркетингові заходи, постачають товар.
2
Процес вибору продукції для магазину парфумерії і косметики неважкий. Це пояснюється існуванням світових лідерів, таких як Guerlain, Lancome, Christian Dior та інших. Продукція цих компаній продається практично у всіх країнах світу і скрізь добре розходиться. Однак, складність роботи з відомими виробниками косметики і парфумерії полягає в тому, що їх важко дістати. Ваш магазин повинен відповідати певним вимогам, який пред'являє постачальник.
3
Головною вимогою до магазину є його місце розташування. Віддайте перевагу приміщенню, яке розташоване в торговому центрі або з окремим входом на першому поверсі будівлі. Бажано, щоб поруч була хороша транспортна розв'язка. Рішення про вибір торгової площі необхідно буде приймати разом з дистриб'юторами.
4
У магазині парфумерії і косметики обов'язково повинно бути багато світла. Полиці, на яких розташовується товар, придбайте зі скла. На стінах необхідно розмістити плакати з рекламними компаніями відомих виробників. Весь товар завжди повинен бути чітко видно і розташований в строгому порядку, щоб для кожної марки призначалося своє місце.
5
Продавці магазину косметики і парфумерії повинні бути відмінними професіоналами. Щоб забезпечити себе хорошими працівниками проводите навчання базовим прийомам і тренінги з конкретних марок. Також важливо виявити спеціалізацію людини, так як не завжди у одного працівника виходить добре продавати і косметику, і парфумерію. Дуже часто в навчанні персоналу беруть участь дистриб'ютори, які організовують свої семінари з різним маркам продукції.
6
Одним з найбільш ефективних методів реклами для магазину парфумерії і косметики є розміщення плакатів на вуличних щитах. Однак враховуйте, що це дасть хороший результат лише за умови широкого охоплення.
7
Щоб залучити клієнтів можна використовувати різні маркетингові системи. Наприклад, при покупці якогось товару вручайте подарунки або введіть накопичувальну систему знижок. Але щоб проводити такі акції, необхідно зацікавити продавців в залученні покупців і збільшенні товарообігу. Одним із способів підвищити продуктивність працівників, може бути використання преміальної системи при оплаті праці.
8
Не варто зупинятися тільки на одному магазині, так як парфюмерно-косметичний ринок ще не повністю охоплений. Не бійтеся труднощів, збільшуйте асортимент, поставляйте нову продукцію, розширюйте територію охоплення, в кінцевому рахунку, все це окупиться.