Як назвати фірму.

Більшість нових організацій закривається в перший рік їхньої роботи. І різниця в успішності або невдачі того чи іншого підприємства може бути дуже незначною, полягатиме в якій-небудь дрібниці, наприклад, в хорошому назві.
Вам знадобиться
  • - словники;
  • - знання цільової аудиторії.
Інструкція
1
Назва фірми повинні бути ємним і лаконічним, щоб клієнт міг без помилок написати його і легко передавати з вуст у вуста. Краще всього, якщо це буде одне або два слова. Може підійти і абревіатура. Щоб скорочення було вдалим, воно має асоціюватися з чим-небудь запам'ятовується.
2
Використовуйте в назві те, що ви знаєте про своїх потенційних клієнтів.
3
Складіть список імен конкурентів, щоб спробувати запустити генератор власних ідей. Проаналізуйте їх найменування, подумайте, яку назву буде виділяти вас з усіх цих компаній.
4
Зверніться по допомогу до словників. Назва може бути не лише російською, а взято з іншої мови. Але, бажано, щоб слово це було на слуху у вашої цільової аудиторії.
5
Не намагайтеся придумати назву, що відображає вид діяльності вашої фірми, якщо надалі плануєте розширитися за рахунок інших напрямків бізнесу.
6
Задумайтесь про майбутнє. Придумайте доменне ім'я для сайту компанії, уявіть собі її логотип, слоган, фірмові кольори. Подумайте, чи буде вбрання найменування гармонійно виглядати на рекламних вивісках та упаковках з вашою продукцією.
7
Не зациклюйтеся на вже існуючих у мові словах. Можна винайти щось своє, адже так вчинили свого часу компанії «Вімм-Білль-Данн», «Кока-кола» та інші.
8
Запропонуйте майбутнім клієнтам взяти участь у виборі назви. Проведіть конкурс з цінними призами (це можуть бути подарункові сертифікати на вашу продукцію). Або запропонуйте оцінити вбрання назву, уважно прислухаючись до критики.
9
Коли список потенційних назв буде складений, відкладіть його вбік на деякий час. Коли ви подивитеся на нього свіжим поглядом, ваша думка про деякі пункти списку може помінятися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=s3eZWOcksCE
Корисна порада
Якщо вашої фантазії не вистачає для того, щоб придумати оригінальну назву, і ви маєте вільні кошти, то можна звернутися за допомогою в брендингову компанію.