Як видалити тимчасові файли. очистка тимчасових файлів з розділу.

Програми, що використовують у своїй роботі мережу Інтернет, зберігають у своїх архівах тимчасові файли. Деякі - для швидкого доступу до часто використовуваних даних, інші - для зберігання важливої інформації користувачів. Іноді виникає необхідність видалити такі файли.
Інструкція
1
Найчастіше виникає необхідність видаляти тимчасові файли в Інтернет-браузерах, рідше - тимчасові файли Windows. У першому випадку це робиться для того, щоб очистити уведені паролі або видалити історію відвіданих сторінок. У другому - для того, щоб звільнити вільне місце на диску С, якщо жорсткий диск невеликого розміру, і система повідомляє про відсутність вільного місця.
2
Для того щоб видалити тимчасові файли, що накопичилися за час перегляду Інтернет-сторінок, слід звернутися до використовуваного браузеру: 1.Пользователям Internet Explorer слід натиснути у верхній частині меню розділ «Сервіс», вибрати пункт меню «Властивості оглядача» і у вікні,, на вкладці «Загальні», натиснути кнопку «Видалити» в розділі «Історія перегляду». Будуть запропоновані варіанти видалення тимчасових файлів, і зазначивши потрібну вам, ви зможете видалити тимчасові файли.2.Пользователям Google Chrome необхідно натиснути у верхньому правому куті браузера на значок гайкового ключа, і в меню вибрати розділ «Параметри». Перейшовши на вкладку "Розширені", слід натиснути кнопку «Видалити дані веб-перегляду». Вибравши потрібні вам параметри очистки тимчасових файлів, ви зможете видалити їх.Якщо ви використовуєте будь-який інший браузер для Інтернет-серфінгу, дії будуть аналогічні вищевикладеним, з невеликою різницею в назвах.
3
Для того щоб видалити тимчасові файли Windows, вам потрібно буде клацнути на значку «Мій комп'ютер», перейти на диск С в папку «Windows» і відкрити папку «Temp». У цій папці зберігаються всі тимчасові файли системи. Слід виділити всі файли і видалити їх. Тимчасові файли будуть видалені, і вільне місце на диску очиститься.
Браузери створюють мініатюри сторінок в спеціальних папках або в кеші. Ці тимчасові файли використовуються, щоб швидше завантажувати вміст сторінки при повторному відвідуванні. Вони можуть займати досить багато місця, тому час від часу їх потрібно видаляти.
Інструкція
1
Імена тимчасових файлів починаються зі знака «тильда» і зазвичай мають розширення .tmp. Щоб видалити їх засобами Windows, клацніть правою клавішею миші по значку логічного диска і виберітее в контекстному меню опцію «Властивості». У вкладці «Загальні» натисніть кнопку «Очистити» і в списку відзначте все файли , які хочете видалити, в тому числі, і тимчасові.
2
Щоб видалити тимчасові файли браузера Internet Exploer, для виклику контекстного меню клацніть правою кнопкою по іконі IE і вибирайте пункт «Властивості». На вкладці «Загальні» в розділі «Історія відвідувань» натисніть «Видалити» і в новому вікні відзначте прапорцями ті файли , від яких хочете очистити компьютер.Нажав кнопку «Параметри», ви можете налаштувати розмір місця на жорсткому диску, відведеного під зберігання тимчасових файлів, ім'я папки, в якій вони містяться, і час зберігання.
3
Для видалення тимчасових файлів браузера Opera зайдіть в меню "Налаштування" та виберіть команду «Видалити особисті дані». Розкрийте список «Детальне налаштування», щоб вибрати видаляються елементи. Поставте прапорці поруч з наміченими пунктами.
4
Щоб видалити тимчасові файли Mozilla Firefox, в меню «Інструменти» виберіть команду «Налаштування». Відзначте прапорцем пункт «Очищати історію при закритті Firefox», щоб браузер видаляв тимчасові файли після завершення сесії. Поверніться в меню «Інструменти» і виберіть опцію «Стерти недавню історію». Розкрийте список «Подробности» і відзначте прапорцями ті елементи, які хочете видалити. У віконці "Очистити" встановіть час, за який буде очищена історія.
5
Тимчасові файли Google Chrome можна видалити з меню «Параметри». Зайдіть у вкладку «Особисті матеріали» і натисніть «Видалити дані веб-перегляду». Поставте прапорці поруч із тими елементами, які будете видаляти.