Як додати канал в ресивер.

Після налаштування поворотної системи, вибору супутників і появи сигналів від них, а також здійснення інших необхідних маніпуляцій, важливих для прийому супутникових каналів, необхідно просканувати канали, виділити потрібні і додати їх у ресивер.
Вам знадобиться
  • -Ресівер.
Інструкція
1
Проскануйте цікавлять канали за певними, вибраним власником системи ознаками. Для цього можна використовувати як режим ручного пошуку - для того, щоб не розбиратися потім в масі непотрібних каналів, або автоматичний режим, в якому ресивером будуть знайдені всі канали, які впевнено приймаються в регіоні.
2
Натисніть ОК, коли будуть просканувати все цікавлять користувача канали та ресивер буде готовий до роботи. Ця дія виконає вибір каналу, і буде виведений їх список. Натискання кнопки INFO призведе до появи з правого боку вікна інтерфейсу ресивера невеликого віконця з детальними даними про обраних каналах (частота, супутник, поляризація транспондера, швидкість, піди і так далі).
3
Спочатку в списку будуть присутні канали з кожного супутника, але це незручно в безлічі ситуацій. Для вибору каналу одного-єдиного супутника необхідно натискання кнопки SAT. У вікні буде відображено список супутників, який сортується за орбітальній позиції. Тепер на обраних супутниках необхідно натиснути кнопку ОК, і в списку відобразяться канали тільки цих супутників.
4
Варто також відзначити, що зберігання в ресівері списків каналів можливе як на основному Flash- * чіпі, так і на жорсткому диску. Через невисокий обсягу Flash-чіпа в ньому можна зберігати не більше п'яти тисяч каналів (три з половиною тисячі ТБ і півтори тисячі радіостанцій). Якщо цього числа буде недостатньо, то слід зайти в меню MENU, розділ «Редактор Каналів», підрозділ «Збереження Каналів» і відзначити режим збереження на жорсткому диску. Після цієї дії і відключення ресивера з'явиться можливість зберегти аж до десяти тисяч каналів.
5
Додайте або видаліть канали в розділі «Улюблені». Зробити це можна через вбудовані редактори каналу ресивера або через спеціалізовану утиліту PVRManager на комп'ютері. Будь їх цих способів в достатній мірі зручний і практичний, але має на увазі, що перед складанням списку користувачеві відомо, які саме канали йому слід туди додати. Є подібний досвід тільки у досвідчених власників супутникового телебачення.
6
Однак і починаючому власнику розібратися буде нескладно - листи реалізовані дуже зручно. Вони складені таким чином, що будь-який член родини може додавати туди канали, які будуть цікаві саме йому, і на кожного члена сім'ї може бути виділений окремий список.
Корисна порада
Додавати канали в «Улюблені» можна прямо в процесі перегляду.