Як відключити буферизацію. буферизация Як її прибрати або прискорити.

Іноді для виведення web-сторінки використовується буферизація, що дозволяє мінімізувати число спроб вивести HTML або дані з коду на ASP-сторінках в клієнтському браузері і збільшити тим самим загальну продуктивність. TCP/IP сконструйований таким чином, що клієнту відправляти дані ефективніше великими блоками.
Вам знадобиться
  • -HTML-редактор.
Інструкція
1
Сторінка стає більш повільної через буферизації - від того, що відправляється користувачам тільки після остаточного формування. Тому для станиць, які генеруються скриптами дуже довго, можна відключати буферизацию або повністю, або частково.
2
Використовуйте команду Response.Buffer = False для повного відключення буферизації. Цей метод дозволить висилати дані користувачеві відразу.
3
Використовуйте метод Response.Flush. Для часткового відключення буферизації знадобиться більш складний алгоритм дій, проте вона представляється більш кращою. Для неї використовується метод Response.Flush, яким клієнту відправляється весь HTML, що накопичився в буфері.
4
Наприклад, після згенерованої першої сотні рядків таблиці, що має загальний розмір у тисячу рядків, ASP-скріптии викликають Response.Flush для того, щоб відправити першу порцію сторінки клієнтському браузеру. Такий підхід дозволяє користувачеві бачити цю першу сотню рядків ще доти, як буде готова вся таблиця. Більше того, є можливість і далі в ході генерування нового рядка відправити її клієнтові такими ж частинами.
5
Подібна робота з буфером є найбільш оптимальною, їй досягається відчутний приріст рівня продуктивності і можливість завантажувати розраховуються протягом тривалого терміну сторінки поетапно, не примушуючи відвідувачів ресурсу до довгого очікування завантаження перед чистим вікном браузера.
6
Розбийте сторінку на складові елементи. Важливо пам'ятати, що деякими браузерами не підтримує відображення елементів таблиці - вони будуть чекати її закриття. У такому випадку потрібно імітувати таке закриття - наприклад, об'ємну таблицю можна розбити по сто рядків, як описано вище. У такому випадку після того, як буде згенеровано чергова суб-таблиця, її можна відправляти користувачам за допомогою методу Response.Flush.
7
Застосуйте метод Flush. У деяких випадках можлива ситуація, коли технологія часткового відключення буферизації витрачає високі обсяги пам'яті сервера в зоні генерування дуже великих сторінок. Без використання методу Flush не вдасться забезпечити вірне використання цієї технології і уникнути небажаного перевитрати системного ресурсу. Недоліком методу є той факт, що для вірного зображення у користувача таблиці на екрані необхідно забезпечувати створення стовпців однакової ширини в кожній з суб-таблиць.
Зверніть увагу
Багато браузери не відображають ділянку таблиці без тега TABLE.