Як оформити шкільну їдальню. декор на стінах в шкільну їдальню фото.

Оформлення шкільної їдальні цілком лежить на плечах керівництва освітнього закладу. Однак взяти в ньому участь буде цікаво і дітям. На уроках праці учні можуть виготовити поробки, які прикрасять стіни і меблі.
Інструкція
1
Оформити шкільну їдальню можна, витративши мінімум коштів. Для цього пошукайте талановитих художників серед педагогів чи учнів. Або попросіть вчителя малювання допомогти вам.
2
Знайдіть в журналах або інтернеті красиві картинки на тему прийняття їжі. Це можуть бути зображення обідів в дореволюційних сім'ях або сільські вечері на природі. Постарайтеся зобразити що-небудь подібне на стіні олійними фарбами.
3
На картинках не обов'язково повинні бути присутніми люди. Візьміть сюжети з мультфільм, наприклад, про Вінні-Пуха або Карлсона. Намалюйте на стіні сцени обіду головних героїв казок.
4
Оформивши стіни, приступайте до декорування їдальнею аксесуарами. Пам'ятайте про те, що в приміщенні не повинно бути б'ється посуду, дрібних і гострих деталей. А ось великий самовар буде дуже до речі, так само як і вишиті скатертини або серветки, красиво розкладені на полицях або розвішані по периметру. Класти їх на столи, за якими обідають школярі, не варто. Діти можуть пролити суп або компот, і тонкий матеріал буде зіпсований.
5
Попросіть дівчаток на уроці праці зробити ікебани. Використовуйте для їх виготовлення гілки, шишки, штучні квіти. Щоб падлюка відповідали антуражу їдальнею, розвісьте на стеблах цукерки і сушки. Експозиції можна час від часу міняти на нові.
6
Хлопчикам на уроці праці доручіть виготовити дерев'яні дошки для нарізання продуктів. Чим фігурне вони будуть, тим краще. Серед учнів молодших класів можна провести конкурс, хто краще розфарбує цю кухонне начиння. Роботи-переможниці виставите в їдальні на почесному місці, підписавши прізвища маленьких художників.
Корисна порада
Фарби для оформлення їдальні не повинні бути токсичними або надто пахучими. Найкраще оформляти інтер'єр влітку, щоб до появи школярів зображення встигли висохнути, а приміщення - добре провітритися.