Як заблокувати сім-карту.

Ви вирішили скористатися послугами іншого стільникового оператора або просто поміняти вже наявний номер? Перш ніж активувати нову сім-карту, стару найкраще заблокувати. В іншому випадку з неї можуть списувати гроші, а ви про це навіть не дізнаєтеся.
Інструкція
1
При позитивному балансі сім-карту заблокувати легко. Якщо ж ви пішли в мінус, на рахунок мобільного телефону необхідно внести певну кількість коштів, рівно стільки, щоб «вийти в нуль». Це необхідно для того, щоб оператор надалі не буде натискати вас гроші через суд. Повірте, сума, яку ви будете змушені заплатити потім, буде набагато більше.
2
Якщо з балансом на телефоні все гаразд, заблокувати сім-карту можна, зв'язавшись з представником компанії через call-центр або звернувшись до найближчого фірмовий салон стільникового оператора. «Заморозити» старий номер ви зможете також по інтернету, зайшовши на офіційний сайт свого постачальника послуг.
3
У випадку, якщо ви користувалися сім-картою компанії МТС, для блокування номера наберіть з мобільного 0890 або 766-0166 з міського. Ваше прохання вислухають і підуть назустріч. Ви також можете залишити своє повідомлення на сайті http://www.mts.ru/.
4
Ваш оператор стільникового зв'язку Білайн? Для з'єднання з фахівцем call-центру наберіть 0611 з мобільного телефону або 974-8888 з «домашнього». Заблокувати власний номер можна і через сайт компанії http://www.beeline.ru/.
5
Для блокування сім-карти, наданої оператором стільникового зв'язку Мегафон, ви можете скористатися одним з трьох номерів телефону: 050, 555 і 507-7777. «Заморозити» свій номер дозволяє і офіційне представництво компанії в інтернеті. Зайдіть на http://www.megafon.ru/і виберіть послугу «Сервіс-Гід».
6
Послуга по блокуванню сім-карти може бути платною. Уточніть її вартість заздалегідь. Зробити це можна на сторінках офіційних сайтів компаній в інтернеті або, поставивши запитання оператору «свого» call-центру.
Корисна порада
Якщо ви хочете заблокувати сім-карту не назавжди, а лише на якийсь відрізок часу, після закінчення зазначеного вами терміну вона буде автоматично активована знову.