Як розмити задній фон. зробити задній фон розмитим.

Досить часто на вдалому знімку задній план виявляється зіпсований появою в кадрі якийсь небажаної деталі. Не поспішайте вирізати непотрібне - можна поправити знімок розмиванням фону.
Вам знадобиться
  • Для того щоб розмити задній фон і виділити головне на фотографії, потрібно скористатися програмою Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте Photoshop і додайте в роботу потрібну вам фотографію. Зробити це можна за допомогою меню File і далі Open. Знайдіть папку з потрібною фотографією і клацніть по ній двічі.
2
На панелі з інструментами виберіть інструмент Polygonal lasso і приступайте до виділення потрібного вам фрагмента, який залишиться недоторканим, тобто об'єкт на передньому плані. Для того щоб виділити об'єкт за допомогою цього інструменту, вам доведеться працювати, натискаючи постійно ліву клавішу миші - тобто клацаючи їй. Завершити виділення слід повернувшись до тієї точки, з якої ви почали, інакше виділення не відбудеться.
3
Далі створіть новий шар з виділеним вами об'єктом. Для цього потрібно натиснути разом дві клавіші: Ctrl + J. Тепер у вас є новий шар з виділенням.
4
Перейдіть на попередній шар - зазвичай це робиться в меню, яке за замовчуванням розташовується праворуч внизу, в закладці Layers. Цей шар повинен називатися "Background".
5
Вибравши попередній шар, переходите до його розмиття: вибирайте в меню Filter, потім Blur і Gaussian Blur, де за допомогою повзунка підбирайте потрібну вам силу розмиття.
6
Тепер перейдіть в шар з вирізаним вами фрагментом, і, озброївшись інструментом Eraser tool, зітріть все зайве, що не відноситься до даного виділенню.
7
Залишилося з'єднати два шари, з якими ви працювали. Тепер натисніть одночасно Ctrl + E. Все готово, фон розмитий і потрібний об'єкт виділено.
8
Збережіть вийшла фотографію. Для цього перейдіть в меню File і натисніть Save as. Помістіть файл в потрібну вам папку, не забувши перейменувати його.