Як задати логін і пароль.

Логін і пароль - поняття, з якими все частіше доводиться стикатися багатьом користувачам мережі інтернет. Але, на жаль, далеко не всі знають, як саме потрібно створювати логін і пароль, щоб захистити свій аккаунт від злому.
Інструкція
1
При реєстрації на багатьох сайтах ви хоча б раз, але зіткнетеся з такою проблемою як «логін зайнятий». В такому випадку придумайте альтернативний запам'ятовується логін, додавши в уже звичну комбінацію пару цифр або букв. Обов'язково запишіть вийшов логін в блокнот і збережіть цей документ на персональному комп'ютері.
2
Логін і пароль - це обов'язкові атрибути всіх облікових записів, будь то поштовий ящик, або аккаунт в якомусь інтернет-магазині. Логін, він же нікнейм, - це вітруального ім'я користувача. Зробіть його таким, щоб його було легко запам'ятати: або ваше ім'я + прізвище без пробілів, або ім'я + дата народження. В іншому випадку ви не зможете отримати доступ до ресурсу, через що вам доведеться реєструвати свій обліковий запис заново.
3
Пароль - це друга складова будь облікового запису. Саме він відповідає за обмеження доступу до вашої сторінці, тому створіть такий пароль, щоб «розгадати» його було б неможливо. Для цього використовуйте як латинські літери (великі і маленькі), так і цифри. Ніколи не створюйте пароль, співзвучний з логіном.Не лінуйтеся і створіть «довгий» пароль: так ви посилити захист вашого профілю.
4
Дуже часто при реєстрації аккаунта користувачів просять вибрати секретне питання. Це має допомогти відновити пароль в разі його втрати. Для того щоб ваша обліковий запис якомога довше залишалася недоступною для хакерів, виберіть секретне питання, який не відповідає за змістом паролю. В цьому є, звичайно, і недолік: якщо ви раптом втрачаєте (або забуваєте) пароль, то відновити його через секретне питання у вас навряд чи вийде. Саме тому пароль, також як і логін, записуйте і зберігайте: так буде надійніше.
Корисна порада
Реєструєтеся на декількох сайтах? По можливості, створюйте однакові логін і пароль. Якщо не виходить з логіном, то створити один і той же пароль на різних сайтах цілком реально.