Як замінити гніт у zippo. прокладка гніту зіппо.

Запальничка Zippo не потребує ні в рекламі, ні в рекомендаціях. Zippo є символом якості і надійності, однак і "вічним" цінностям потрібна деяка турбота.
Вам знадобиться
  • - запальничка Zippo;
  • - новий гніт;
  • - гострі ножиці;
  • - викрутка;
  • - пінцет або щипчики .
Інструкція
1
Отже, навіть про знамениту запальничці, яка буде горіти завжди і скрізь, теж потрібно піклуватися. Зокрема, їй потрібно міняти гніт. Так, у своїй рекламі компанія Zippo каже, що гніт буде служити вічно, однак при використанні не самого чистого бензину домішки, що містяться в ньому, можуть сприяти обгорання гніту. При запалюванні гніт може іскрити, а може взагалі запалюватися не відразу - це означає, що прийшла пора змінити його.
2
Спробуйте пінцетом потихеньку потягнути гніт вгору (звичайно, у непалаючої запальнички). Коли гніт трохи витягнеться вгору, обріжте ножицями верхню частину - ту, яка виступає над краями вітрозахисту.
3
Якщо ж така процедура не допомагає або ви вирішили замінити гніт у zippo повністю, в першу чергу витягніть запальничку-вставку. Для цього однією рукою візьміться за вітрозахист - верхню виступаючу частину запальнички, а другий - за нижню частину корпусу. Тепер подивіться на дно вставки. Побачили капелюшок гвинта? Саме він і тримає гніт. Обережно відкрутіть гвинт.
4
Тепер можна вийняти з вставки повстяну прокладку. Потім за допомогою щипчиків дістаньте з корпусу ватний наповнювач і сам старий гніт. Візьміть новий гніт і Протягніть його через вставку, акуратно вставте його знизу в отвір, зверху підчепити пінцетом і потягніть вгору.
5
вставляючи назад ватний наповнювач в корпус запальнички, укладайте довгу частину гнота між його шарами. Верхню частину гнота обережно обріжте врівень з краєм вітрозахисту.
6
Встановіть на місце повстяний клапан і закріпіть конструкцію гвинтом. Гвинт повинен бути закручений досить для того, щоб запальничка добре вставлялася в корпус. Перед тим як вставляти запальничку в корпус, перевірте, щоб на місці кременю було вільно. Якщо є в цьому необхідність, вставте новий кремінь. Зберіть запальничку і перевірте, чи добре вона відкривається і закривається.
Запальничка Zippo може прослужити вам досить довго, якщо використовувати її правильно. Але нерідко навіть при вірній експлуатації пристрою гніт стає тонким і розпатланим. Чи можна самостійно поміняти гніт на запальничці, щоб вона служила вам вірою і правдою ще довгі роки?
Вам знадобиться
  • Пінцет, ножиці, викрутка
Інструкція
1
Якщо гніт запальнички пошарпався, не поспішайте його міняти. Для початку просто підтягніть його вгору, а обгорілий шматок відріжте за рівнем вітрозахисту. Пам'ятайте при цьому - чим довше гніт , тим вище полум'я запальнички. Вийміть запальничку (інсерт) з корпусу як для заправки. Відкрутіть пружинку з камінчиком і обережно пінцетом вийміть весь повсть. Оцініть довжину гніту всередині запальнички.
2
Із зовнішнього боку візьміться пінцетом за гніт і акуратно підтягніть його до моменту повного виходу обгорілої частини гнота з корпусу запальнички. Кусачками відкусите вигорілу частина гніту і пінцетом вирівняйте гніт .
3
Внутрішню частину гнота акуратно поправте, укладіть в зворотному порядку повсть і закрутіть камінчик. Вставте інсерт в корпус.
4
Якщо ви все ж вирішили повністю поміняти гніт , дістаньте інсерт з корпусу запальнички. Переверніть його, обережно відкрутіть гвинт. Вийміть повстяну прокладку.
5
Пінцетом дістаньте з інсерта всю бавовняну набивання. Помістіть гніт в інсерт, простягнувши його знизу через отвір за допомогою пінцета. Тепер поступово укладайте бавовняний наповнювач назад в інсерт, роблячи це хвилеподібно. Вставте повстяну прокладку.
6
Переконайтеся, що в отворі для кременя нічого не залишилося. Помістіть кремінь на своє місце, вставте пружину і закрутіть гвинт. Гвинт повинен бути закручений настільки, щоб можна було з легкістю закрити запальничку. Довжина гніту повинна збігатися з рівнем вітрозахисту.
Корисна порада
Якщо використовувати в запальничці тільки якісний бензин, то гніт міняти не доведеться тривалий час.