Як налаштувати вкладки.

Налаштування вкладок може варіювати в залежності від того, який браузер ви використовуєте. Нічого складного в цьому процесі немає: зазвичай головна проблема - це знайти, де саме розташовується меню з необхідними налаштуваннями.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - комп'ютер;
  • - браузер.
Інструкція
1
Налаштування вкладок для Mozilla Firefox. У лівому верхньому куті в меню браузера виберіть опцію «Інструменти». Відкриється вікно - в ньому натисніть на "Налаштування" (останній пункт). Відкриється ще одне меню. У ньому натисніть на другу закладку зліва «Вкладки». Далі встановіть прапорці поруч з необхідними налаштуваннями. Налаштуйте, де відкриватиметься нова вкладка (перший пункт), попередження про закриття декількох вкладок (другий пункт), відображення панелі вкладок та інші.
2
Налаштування вкладок для Internet Explorer 8. Запустіть браузер, натисніть на "Сервіс", потім на "Властивості оглядача". Клікніть по закладці «Загальні», в розділі «Вкладки» виберіть «Налаштування». Виберіть потрібне. Для переходу з вкладки на вкладку використовуйте поєднання клавіш CTRL + T. Для повторного відкриття закритих вкладок натисніть «Створити вкладку» (CTRL + T), потім «Відкрити знову закриті вкладки» (відображається на екрані при відкритті нової вкладки). Для відновлення всієї попередньої сесії натисніть «Пуск» - Internet Explorer - «Сервіс» - «Відкрити знову останній сеанс перегляду». Щоб зберегти групу вкладок, клацніть мишею по опції «Вибране» - «Додати в обране» - «Додати поточні вкладки в обране». Вкажіть ім'я створеної групи і натисніть «Додати».
3
Налаштування вкладок для Opera. Клацніть правою клавішею миші по будь-якій вкладці. Так ви зможете копіювати, змінити розмір, блокувати закриття вкладок або закрити їх всі, крім однієї. Параметр «Створити вкладки» дозволяє налаштувати розмір відкриваємого вікна, якщо ви хочете, щоб вікно було на весь екран - натисніть «Завжди розгортати». «Відкривати нову вкладку поряд з активною» дозволить завжди відкривати нову вкладку поряд з тією, в якій ви щось читаєте чи пишете в даний момент. Натисніть «Відкривати вікна замість вкладок» і ви будете отримувати нове вікно при відкритті кожної нової вкладки.