Як зробити свій хостинг.

У кожного веб-майстра, який вирішується на створення власного комерційного проекту, виникає безліч питань. Успіх створюваного хостингу багато в чому залежить від ряду факторів. Необхідно запастися терпінням, енною кількістю грошей і знанням англійської мови, який знадобиться для читання технічної документації, налаштування і установки панелей управління.
Вам знадобиться
  • - Виділений сервер;
  • - панель управління сервером;
  • - співробітники техпідтримки.
Інструкція
1
Найбільш відповідальний етап - вибір сервера і майданчики для його розміщення. Можна, звичайно, скористатися вже існуючими панелями управління для створення хостингу, які пропонують багато сучасних хостинг-провайдери, але в цьому випадку успіх у вашого проекту буде обмежений.
2
Для початку виберіть дата-центр, у якого ви будете купувати виділений сервер. Ознайомтеся з апаратною частиною обраних Дедик, дізнайтеся більше про технічне обслуговування, а при можливості самостійно нанесіть візит в офіс обраної компанії, щоб отримати реальне уявлення про те, в якому стані знаходяться сервера і серверна кімната. Справжній дата-центр не залежить від географічного положення.
3
Виберіть відповідне вам програмне забезпечення, з яким ви більш-менш знайомі. Так, щоб обслуговувати сервер IIS під управлінням Windows, доведеться прочитати велику кількість інформації про налаштування та завжди бути в курсі всіх вразливостей. Важливо вчасно встановлювати останні оновлення, адже це насамперед питання безпеки. Якщо ви зробили вибір на користь Unix, то потрібно обов'язково знати, як працює система, і вміти поводитися з консоллю.
4
Визначтеся з часом, який планується приділити хостингу. Чи здатні ви організувати штат співробітників, які будуть здійснювати техпідтримку 24 години щодня? Або ви будете займатися цим самостійно?
5
Оренда сервера і установка хорошою панелі управління хостингом не можуть бути дешевими. Для конкуренції з іншими підприємцями доведеться купувати більш-менш серйозний сервер. Можна стати ресселером якогось відомого хостингу, купивши у них частину сервера. Однак ресселером не мають доступу до ПО проекту і не мають можливість самостійно перезавантажити комп'ютер або зробити рестарт що впав сервісу. Через це падає репутація проекту.
6
Придумайте назву своєму хосту. Замовте виділений сервер або візьміть його в оренду.
7
Купуйте найбільш підходящу хостинг-панель і займіться маркетингом. А коли проект почне розростатися, то можна вже подумати і про наймання співробітників.