Як підключити мостом.

Якщо для підключення до мережі інтернет ви використовуєте ADSL-модем, то повинні знати, що модем можна налаштувати двома режимами. Ці режими називаються бридж (міст) і роутер. У кожного з них є свої переваги і недоліки. Але якщо ви плануєте підключати до інтернету тільки один комп'ютер, то модем переважніше налаштовувати в режимі моста. Режим бридж безпосередньо підключає ваш комп'ютер до інтернету.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - ADSL-модем.
Інструкція
1
Введіть у командному рядку Route print. З'явиться ваш ip-адреса модему. Далі наберіть в адресному рядку будь-якого інтернет-браузера після http://ваш ip-адреса модему, потім - ваш логін і пароль. Якщо ви раніше не змінювали їх, то за замовчуванням як логін, так і пароль будуть Admin. Потім виберіть параметр Quick Setup і зніміть прапорець навпроти рядка Auto-Connect.
2
Тепер вставте необхідні параметри VCI і VPI, вони залежать від вашого інтернет-провайдера. Після того як введете потрібні параметри, натисніть Next. Далі виберіть вкладку Connection Type і режим налаштування Bridging, після чого натисніть Next. Відзначте прапорцем пункт Enable Bridge Service і зверніться далі. У наступному вікні залиште налаштування за замовчуванням і знову пройдіть далі. Після цього перейдіть на вкладку WAN Setup і збережіть налаштування, натиснувши Save/Reboot.
3
Тепер модем налаштований в режимі «моста». Залишилося створити інтернет-з'єднання. Для цього зайдіть в папку «Мережеві підключення». У ній має бути автоматично створено «Підключення по локальній мережі». Якщо його статус «Відключено», підключіть його. Після цього запустіть ярлик «Майстер нових підключень». У вікні виберіть «Підключення до інтернету», потім - «Встановити підключення вручну».
4
Далі виберіть високошвидкісне підключення з ім'ям і паролем. Після введіть ім'я інтернет-з'єднання і зверніться далі. У вікні введіть логін і пароль, які були надані вашим інтернет-провайдером. У заключному вікні відзначте рядок «Додати ярлик на робочий стіл» та натисніть «Готово».
5
У наступному виниклому вікні виберіть пункт «Властивості», а потім вкладку «Мережа». Виділіть параметр TCP/IP і натисніть «Властивості». Потім відзначте пункт «Використовувати наступні адреси DNS-серверів». Введіть адреси, які ви отримали від вашого інтернет-провайдера. Збережіть всі налаштування і закрийте вікна. Тепер ви можете підключитися до інтернету, використовуючи ярлик на робочому столі.