Як зменшити вагу фотографії. Як погіршити якість фотографії.

Дуже часто, пересилаючи фотографії по електронній пошті або завантажуючи їх в соціальні мережі, потрібно зменшити вагу фотографії для швидкого завантаження. Але як зменшити вагу фотографії без втрати якості знімка? Все дуже просто! Зменшення обсягу фото займає всього кілька секунд.
Вам знадобиться
  • Безкоштовний графічний редактор "Paint.NET" (скачати з офіційного сайту: http://paintnet.ru/download/) або умовно-безкоштовні/платні програми для редагування зображень.
Інструкція
1
Для того, щоб не втратити якість фото, краще не використовувати для конвертування стандартну програму "Paint" від Windows. Скористайтеся безкоштовною програмою "Paint.NET" російською мовою. Ця програма є займає небагато місця на диску і доступно навіть новачкові. Або встановіть умовно-безкоштовну програму для редагування фотографій. Це можуть бути програми "Adobe Photoshop", "Ulead PhotoImpact", "ACD SeeSystem" і другіе.Рассмотрім прийом як зменшити вагу фотографії на прикладі безкоштовної програми "Paint.NET" Завантажте потрібну фотографію в програму кнопкою «Файл» - «Відкрити» або перетягнувши файл з картинкою в вікно програми. А тепер, щоб зменшити вагу фотографії, натисніть «Файл» - «Зберегти як». Найменший обсяг мають графічні файли розширення JPG або JPEG. Файли типу PNG мають кращу якість, неотличимое від JPG людським оком, і більший обсяг. Найбільший вагу фотографії надають формати BMP (точковий малюнок) і TIF. Виберіть тип файлу JPG/JPEG і натисніть «Зберегти». На екрані з'явиться сохраняемое фото і бігунок «Якість», який визначається у відсотках. За замовчуванням якість JPEG-фотографії 95%. Ви можете перетягувати бігунок, поки якість знімка не почне падати, наприклад, до 80-85%. Справа Ви побачите результат після збереження (попередній перегляд) і майбутній вага фотографіі.Также хорошим способом зменшити вагу великий фотографії є зміна дозволу. Для цього виберіть "Зображення» - «Змінити розмір». Сучасні цифрові камери здатні робити знімки 4000x3000 пікселів і більше. Ви можете пропорційно зменшити цей дозвіл, наприклад, до 2560x1920 - таке дозвіл великого монітора. При цьому якість фотографії залишиться на колишньому уровне.Двумя цими способами Ви завжди можете зменшити вагу фотографії без втрати кольору і якості знімка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nfwlSGXK-lg
Зверніть увагу
При редагуванні фото завжди вибирайте кнопку "Зберегти як", а не просто «Зберегти». Це дозволить у разі втрати якості знімка зменшеного за вагою знімка скористатися первісної фотографією. Пам'ятайте, що погіршити якість фотографії можна, а от покращити - досить проблематично.
Корисна порада
Якщо Ви не знаєте, як зменшити вагу великої кількості фотографій, наприклад тисячі, скористайтеся фоторедактор з пакетним конвертацією.