Як зафарбувати відколи на машині.

Навіть при самій дбайливої експлуатації автомобіля на лакофарбової поверхні можна виявити відколи, які з'являються в результаті впливу каменів, щедро насипаних на російських трасах. Якщо вчасно не вжити заходів по їх обробці та зафарбовуванню - це неминуче призведе метал до корозії. Щоб зафарбувати відколи, можна звернутися в сервіс або провести обробку самостійно.
Вам знадобиться
  • - фарба;
  • - грунтовка;
  • - поліроль;
  • - перетворювач;
  • - наждачний папір;
  • - шлифмашинка;
  • - лак.
Інструкція
1
Щоб відколи на вашому автомобілі були зафарбовані якісно і не виглядали плямами, зверніться в автомобільний магазин, що торгує автоемалями. Вибирайте той магазин, де надають додаткові послуги з підбору тони фарби з використанням комп'ютерної технології. Так як з часом будь-який автомобіль вигорає на сонці і номер емалі, якою він був пофарбований раніше, стає набагато світліше. Якщо ви будете використовувати ту ж фарбу, то на місці сколів отримаєте більш темні плями, які виглядатимуть латками, що призведе до необхідності фарбувати весь кузов.
2
Підготуйте всі місця, де утворилися відколи, до фарбування. Обробіть самі відколи й місця навколо них наждачним папером номер 1, потім номер 0. Використовуйте для цього шлифмашинку. Якщо від відколів пішли тріщини, то обробляйте всі місця не тільки відколів, але і тріщин. Інакше нова фарба триматися не буде, а корозія розпочнеться під тріщинами.
3
На всі оброблені місця нанесіть шар перетворювача іржі. Залиште на 30 хвилин, ретельно протріть оброблені місця і відразу ж нанесіть ґрунтовку. Через 12 годин нанесіть ще один шар грунтовки і через 24 години зафарбуйте відколи.
4
Дайте фарбі повністю просохнути протягом 48 годин. Нанесіть на забарвлені місця поліроль. Якщо ваш автомобіль має лакове покриття, то замість поліролі нанесіть шар лаку.
5
Якщо автомобільне покриття має багато відколів з глибокими тріщинами навколо, зробіть повну забарвлення кузова, так як фарбувати і обробляти окремі місця набагато складніше.
6
Всю роботу ви можете довірити професіоналам з сервісу, які проведуть професійну роботу на сучасному обладнанні. Маючи великий досвід роботи та спеціальне обладнання для сушки, вже ввечері ви зможете виїхати на своєму автомобілі, і вам не доведеться займатися закраской відколів кілька днів.