Як в'язати окат рукава.

Багато дизайнерів зі світовим ім'ям давно визнали вишуканість і принадність в'язаних речей і часто застосовують ручну в'язку для створення своїх моделей одягу, аксесуарів і навіть взуття. Модні покази завжди супроводжуються такими речами. Впевнено можна стверджувати, що в'язання є модним і креативним заняттям.
Інструкція
1
Наберіть петлі по окату на спицю. Для того щоб в'язати рукав бажано, щоб частини тулуба, перед і спинка, що не були скріплені боковим швом. Якщо все ж спинка і перед скріплені, то наберіть попередньо дві петлі крім оката, щоб з них зробити потім шов по рукаву. Відзначте середину рукава маркером або пов'яжіть ниточку. Перерахуйте кількість петель і наберіть стільки ж на другому рукаві.
2
Зменшіть пройму. Для цього потрібно ділянку, де розташовуватимуться що закриваються петлі. Поступово зменшуйте по одній петлі (пров'язуванням петель по дві разом, відступаючи від краю одну петлю кромки і дві-три петлі). Там, де закривати потрібно кілька петель, наберіть одну петлю від пройми і також одну петлю від рукава. Потім, там, де зменшення робите по одній петлі всередині полотна, а також по всьому прямій ділянці, наберіть дві петлі, одну пропустите.
3
Так робіть, поки не станете проводити групові убавленія на іншій стороні. Ритм набирания залежить від параметрів рукава, які хочете отримати, тобто глибини пройми, довжини рукава, а також від виду пряжі і щільності в'язання. В'яжіть ряд згідно наміченого рисунка.
4
В'яжіть окат прийомом часткового в'язання. Для цього проводите кілька розрахунків. У верхній частині виділіть прямий ділянку шириною близько 5 см, це 5 петель спереду і 5 - ззаду. Потім кілька разів по 3 петлі, потім буде по 2. Потім петлі в'яжіть в ритмі (2 - 1), поки не підійдете до переходу на групові убавленія. На цих Збавляння прибавки повинні будуть в точності компенсувати убавкі по проймі.
5
Дотримуйтесь принципу в'язання, а саме: поворот в'язання - дов'язати до середини (відмічено маркером) - 5 петель - стоп. Далі розвернутися, оповити праву спицю (накид) і в'язати 10 петель. Розвернутися, оповити праву спицю, в'язати 10 петель, і ще 3, включаючи обвівочную.
6
Накид треба робити завжди в одну сторону, щоб була симетрія. В'язку продовжуйте частковим в'язанням, в кожному кроці вводите петлі в кожному ряду як в особовому, так і в виворітного.