Як відправити фото по icq з комп'ютера на телефон.

Через протокол ICQ крім текстових повідомлень можна відправляти фотографії. Для цього існує кілька способів, які умовно можна розділити на прямі і використовують сторонні web-сервери.
Інструкція
1
Відкрийте альтернативний клієнт протоколу ICQ - QIP Infinum і зайдіть в його налаштування. У вкладці «Загальні» поставте галочку навпроти рядка «Включити можливість передачі файлів». У налаштуваннях передачі файлів виберіть опцію «Напряму». Потім відкрийте вікно листування з потрібним контактом і натисніть на кнопку «Відправити файл». У вікні файлового менеджера виберіть потрібний файл і натисніть кнопку відкрити. Відразу після цього у вікні листування з'явиться текст «Відправлення файлу (ім'я файлу і розмір)», а також кнопка «Скасувати». Одержувач файлу при цьому повинен натиснути кнопку «Прийняти», для того щоб з'єднання було встановлено і файл був переданий через протокол ICQ. Даний спосіб може не підтримуватися деякими моделями телефонів.
2
Зайдіть в налаштування QIP Infinum і в опціях передачі файлів виберіть «Передача файлів через web-сервер». Після цього відкрийте вікно листування з контактом, якому необхідно надіслати файл, натисніть на кнопку «Відправити файл», і аналогічним описаному в попередньому кроці чином виберіть і відкрийте необхідне фото під у вікні вбудованого файлового менеджера. Після цього вбрання фото буде завантажено на сервер, а адресат отримає тимчасову посилання для скачування фотографії. Для цього одержувач повинен буде виділити повідомлення з посиланням на фото, натиснути кнопку «Меню» і вибрати в ньому команду «Відкрити посилання». Веб-сторінка, з якою можна буде скачати фото відкриється у вбудованому браузері.
3
Відкрийте браузер і зайдіть на сайт imageshack.us. Завантажте фотографію на цей сервіс. Для цього натисніть на кнопку "Browse", і у вікні файлового менеджера відкрийте необхідне фото. Після цього на сторінці з'явиться інформація про відкрите файлі (його ім'я і розмір). Після цього відкриється сторінка з зображенням, посиланнями на нього, і кодами для його вбудовування. Для того, щоб відправити фото по ICQ, відкрийте вікно листування з контактом і надішліть йому посилання на фотографію, яку він зможе відкрити у вікні стандартного браузера.
Служба обміну миттєвими повідомленнями ICQ підтримує передачу файлів з пристрою на пристрій. Ця пересилання може здійснюватися як через спеціальні сервери для зберігання фотографій, так і з за допомогою безпосереднього каналу зв'язку між користувачами ICQ. Найбільшою кількістю функцій передачі файлів володіють альтернативні клієнти даного протоколу.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть сторонній клієнт ICQ - QIP Infinum і зайдіть в його налаштування. У вікні налаштувань відкрийте вкладку «Загальні» і встановіть галочку навпроти рядка «Включити можливість передачі файлів». Вибираючи спосіб передачі файлів виділіть рядок «Напряму».
2
Відкрийте переписку з потрібним контактом і в її вікні натисніть на кнопку «Відправити файл» (як правило, вона розташовується між полем введення тексту і листуванням). У відкритому файловому менеджері виберіть необхідне фото і відкрийте його. Після цього в листуванні з'явиться текст «Відправлення файлу ...», поряд з яким буде знаходитися кнопка «Скасувати». Після цього адресат повинен буде натиснути кнопку «Прийняти», в результаті чого відбудеться установка з'єднання і передача файлу.
3
У параметрах передачі файлів налаштувань QIP Infinum поставте галочку в рядку «Передача файлів через web-сервер». Після цього відкрийте вікно листування з контактом, якому потрібно надіслати фото, і клацніть по кнопці "Відправити файл». Знайдіть і виберіть необхідне зображення. В результаті цього обрана фотографія завантажиться на сервер, а адресату в повідомленні прийде посилання для її скачування, яка буде актуальна протягом кількох годин.
4
Додайте зображення на будь-який безкоштовний фотохостинг. Після завантаження фотографії ви побачите зображення, коди для вбудовування і посилання на нього. Для відправки фото по ICQ скопіюйте та надішліть контакту посилання на долучення.
Зверніть увагу
Недоліком методу прямої передачі є відсутність його підтримки деякими моделями телефонів, а також той факт, що адресат при цьому обов'язково повинен бути онлайн.Основним плюсом даного методу є те, що для передачі фото одержувач може знаходитися оффлайн, однак посилання на фотографію діятиме обмежене время.Способ, пов'язаний із завантаженням на мережеві сховища зображень, найбільш надійний, тому що посилання на фото буде працювати постійно, а одержувач при пересиланні може бути не в мережі.