Як відправити смс в Англію. Як відправити mms з телефону в великобритании.

Повідомлення до Великобританії можна відправити зі свого мобільного телефону, але є більш зручний спосіб - за допомогою спеціальних сайтів. Послуги з відправлення смс безкоштовні, але деякі сайти вимагають реєстрації.
Інструкція
1
Для відправки повідомлення на номер у Великобританії зі свого мобільного телефону наберіть +44. Далі введіть восьмизначний номер абонента. Загалом має вийти 10 цифр. Вартість вихідного повідомлення уточніть у свого оператора зв'язку, а для адресата воно буде безкоштовним.
2
Для відправки безкоштовного повідомлення через сервіс CardBoardFish SMS, зайдіть на сайт www.cbfsms.com. У спеціальному полі, яке ви побачите на цій сторінці, введіть текст, його довжина не повинна перевищувати 137 символів. Використовуйте англійську розкладку клавіатури: текст, написаний кирилицею, не пройде. Номер абонента вкажіть у десятизначним вигляді. Так як код країни (44) прописаний, введіть тільки цифри телефону. Праворуч від поля введення ви побачите приклад написання. Повідомлення може бути доставлено тільки на номери англійських операторів зв'язку. Коли ваше послання готове, натисніть Send SMS. Система гарантує моментальну доставку смс адресату. Ви також можете підключити систему оповіщення про те, що воно прийшло абоненту. Повідомлення безкоштовно для адресата.
3
Зареєструйтеся англійською сайті www.freebiesms.co.uk. Для цього створіть логін, придумайте пароль і заповніть адресну книгу, так як без цього система не дозволить вам відправляти послання. Пропишіть іменя адресата, його номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Увійшовши в систему під своїм логіном, введіть текст повідомлення в спеціальне вікно. Виберіть з адресної книги особа, якій ви бажаєте відправити смс, напишіть власний номер. Пам'ятайте, що на даному сайті формат англійських номерів виглядає так: 0044 + номер абонента. Система доставляє послання не тільки на телефони англійських, але й інших європейських операторів. Відправка смс безкоштовна, але сайт попереджає, що не можна відправляти повідомлення в цілях реклами.