Як з'єднати два блоки живлення.

Сучасні комп'ютерні комплектуючі споживають все більшу кількість енергії, тому часто виникає необхідність у придбанні нового, більш потужного блоку живлення, який буде витримувати відповідне навантаження і забезпечить стабільну роботу всіх пристроїв. Однак потужні БП мають досить високу вартість. Хорошим виходом із ситуації можна вважати покупку другого блоку, який буде брати на себе частину навантаження першого пристрою.
Вам знадобиться
  • - 2 блоки живлення однакової потужності;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Розподіліть ролі кожного з блоків живлення. Наприклад, один пристрій буде подавати живлення на материнську плату, в той час як другий девайс забезпечуватиме електрикою жорсткі диски і DVD-привод. Якщо у вас в комп'ютері встановлена особливо потужна відеокарта, то для неї краще організувати додаткове харчування.
2
Зніміть кришки з обох БП, відкрутіть їх плати та вентилятори. Візьміть 6 чорних проводів з лівого блоку живлення і припаяйте їх до того самого місця на іншому блоці. Візьміть зелений провід і спаяти його з проводом відповідного кольору на другому девайсе. Не забудьте «запараллелить» чорний і білий кабелі, після чого можете видалити інші проводки. При необхідності доведеться подовжити деякі хвости.
3
Прикрутите болтами обидва блоки. Бажано забезпечити кожен з девайсів додатковим охолодженням. Через здвоєну стінку йтиме повітря від кулера, який запобігатиме перегріву.
4
Додайте обидва пристрої в блоці живлення і підключіть все шлейфи відповідно до схеми пристрою та материнської плати. Запустіть комп'ютер і перевірте його працездатність. Якщо щось пішло не так, то доведеться знову розібрати обидва пристрої і перепаять дроти.
Зверніть увагу
Важливо, щоб обидва блоки живлення володіли однаковою потужністю і були виготовлені одним і тим же виробником. Наприклад, не можна отримати потужність 350 + 360 Вт
Корисна порада
Перед об'єднанням блоків живлення необхідно обзавестися відповідною схемою, щоб не допустити помилок, які коштуватимуть часу і додаткових зусиль. Вивчіть распіновку використовуваного БП, щоб знати як розподіляється енергія по материнській платі і решті девайсам.Для маленьких корпусів краще відразу придбати потужне харчування, оскільки два БП можуть просто не поміститися на верхній кришці.