Як облямувати безкоштовні смс.

Кожна людина хоч раз потрапляв у ситуацію, коли на мобільному телефоні баланс дорівнює нулю, а вимагається терміново відправити смс-повідомлення. Або ж просто хочеться заощадити на повідомленнях. Тоді в справу вступає інтернет.
Вам знадобиться
  • Програма iSendSMS
Інструкція
1
В інтернеті існує безліч сайтів і програм, які обіцяють дати користувачеві можливість відправляти смс з комп'ютера на телефон абсолютно безкоштовно. Однак, більшість цих програм і сайтів - шахрайські. Здебільшого вони вимагають вкладення грошей або рясніють вірусами. Однак є програма, яка гарантовано відправить смс абсолютно безкоштовно. Отже, зайдіть на оф. сайт і скачайте файл-інсталятор: http://isendsms.ru/
2
скачав файлу запустіть з правами адміністратора і встановіть на комп'ютер. Обов'язково прочитайте ліцензійну угоду. Установка вкрай проста.
3
Якщо установка пройшла успішно, з'явиться віконце «Завершення Майстра установки iSendSMS». Простежте, що стоїть галочка біля пункту «Запустити iSendSMS». Натисніть "Завершити".
4
Програма встановлена і запустилася.
5
Тепер перевірте встановлену програму. Спробуйте відправити смс на ваш номер. Для цього введіть у рядку «Кому» номер телефону, і у віконці з текстом - ваше повідомлення. Натисніть «Відправити».
6
Далі вас просять ввести код, вказаний на картинці. Справа пари секунд, введіть код і натисніть «Відправити».
7
Через пару секунд на телефон приходить смс. Насолоджуйтесь програмою!
Зверніть увагу
Програма підтримує величезну кількість операторів, проте може трапиться таке, що вашого оператора в списку підтримуваних не буде. Не впадайте у відчай - швидше за все, при наступному оновленні програми він з'явиться в списку.
Корисна порада
Програма може відправляти не тільки безкоштовні смс, але і безкоштовні ммс. Для цього після запуску програми виберіть вкладку «MMS». Однак далеко не для всіх номерів доступна ця функція.