Як налаштувати карбюратори для мотоцикла.

Карбюратори, що встановлюються на двотактні мотоциклі, мають багато спільного в налаштуваннях роботи. Перед регулюванням карбюратора перевірте стан повітряного фільтра, вихлопної системи, патрубків і хомутів систем впускання і випуску, зовнішній вигляд карбюратора, наявність і стан жиклерів, голок, заслінок. Двигун прогрійте до робочої температури.
Інструкція
1
Відрегулюйте рівень палива в камері поплавця. Для цього налаштуйте висоту поплавка, згідно з даними інструкції. Точність установки рівня палива буде серйозно впливати на подальші регулювання карбюратора, будьте уважні. До налаштування роботи карбюратора при закритій дросельної заслінки (регулюванні холостого ходу) поставтеся не менше уважно, адже від неї залежать подальші регулювання. Пов'язано це з тим, що система холостого ходу працює при будь-якому положенні дросельної заслінки.
2
Холостий хід регулюйте за допомогою жиклера холостого ходу, гвинта якості і гвинта кількості паливної суміші. Жиклер холостого ходу шукайте на корпусі карбюратора; доступ до нього відкривається при знятої камері поплавця. Гвинт якості зазвичай виготовлений з латуні і стоїть зовні карбюратора на лівій його стінці. Гвинт кількості паливної суміші розташований вище гвинта якості. На включеному і прогрітому двигуні за допомогою гвинта якості встановіть стабільні обороти холостого ходу, відвертаючи цей гвинт від його нульового положення. Гвинтом кількості паливної суміші відрегулюйте величину оборотів холостого ходу.
3
Перехідним режимом вважається такий режим роботи карбюратора, при якому його дросельна заслінка відкрита на величину від 0% до 25%. Для забезпечення впевненої роботи двигуна в перехідному режимі підберіть жиклер холостого ходу, відрегулюйте холостий хід і величину вирізу в дросельної заслінки. Необхідність у зміні останнього параметра виникає рідко. У більшості випадків для налаштування перехідного режиму перевірте настройки холостого ходу, рівень палива (див. П.2) та запірну голку клапана карбюратора.
4
На чотиритактних мотоциклах в перехідному режимі включається в роботу прискорювальний насос. Найчастіше він приводиться в дію окремої пружиною. Відрегулюйте прискорювальний насос зміною жорсткості пружини і зміною розмірів подає і перепускного жиклерів.
5
Особливості налаштування карбюратора при частковому відкритті дросельної заслінки (25-75%). Для режиму роботи при відкритті дросельної заслінки на величину 25-50% відрегулюйте зазор між голкою і стінками тунелю карбюратора. Для цього змініть діаметр голки (голки розрізняються по діаметру циліндричної частини з кроком 0,01 мм). У режимі роботи при відкритті дросельної заслінки 50-75% регулювання проводите, змінюючи положення голки карбюратора вище або нижче. Можна замінити голку на більш гостру або більш повну (за профілем конічної частини). Щоб отримати доступ до голки, зніміть кришку карбюратора. На більшості мотоциклів карбюратор доведеться зняти.
6
Регулювання карбюратора в режимі повного (75-100%) відкриття дросельної заслінки проведіть за допомогою зміни розміру головного паливного жиклера. Доступ до нього відкривається зовні карбюратора при знятої зливний пробці камери поплавця. Правильність регулювання перевірте небудь на слух (при достатньому досвіді), або за кольором ізолятора свічки запалювання. Для цього зробите пробну поїздку в режимі «повний газ». Через 45 сек. після повного відкриття дросельної заслінки вимкніть двигун і зніміть свічку запалювання прямо на ходу (на нейтральній передачі). Ізолятор повинен мати темно-коричневий колір. При чорному кольорі ізолятора, збіднюючи паливну суміш. При помаранчевому кольорі - збагатите суміш. При червоно-бурому кольорі, повністю замініть використовуваний бензин, т.к.они містить шкідливі металовмісні антидетонатори.
7
На деяких мотоциклах застосовані додаткові жиклери, що використовуються на високих оборотах і управляющиеся електромагнітним клапаном. Якість паливної суміші на високих оборотах відрегулюйте, замінюючи ці жиклери.
Корисна порада
Всі системи мотоциклетного карбюратора працюють паралельно і постійно залежно від відкриття дросельної заслінки. З цього випливає, що помилка в регулюванні одного з режимів може призвести до подальших помилок у налаштуванні карбюратора. При проведенні регулювань карбюратора докладний опис робіт з конкретної моделі і регулювальні таблиці шукайте в супровідній документації на мотоцикл.
Найбільш поширені мотоциклетні карбюратори мають п'ять основних пристосувань для регулювання. Основні регулювання виконуються з їх допомогою, додаткові регулювання виконуються індивідуально, залежно від марки конкретного карбюратора.
Інструкція
1
Знайдіть на корпусі карбюраторі гвинт якості суміші холостого ходу. Для збагачення паливної суміші деякого зменшення оборотів холостого ходу завертайте цей гвинт. Цим гвинтом регулюється робота карбюратора в режимі відкриття дросельної заслінки до?. На деяких моделях карбюраторів для збагачення суміші потрібно відвертати цей гвинт. Наполегливий гвинт холостого ходу також можете знайти на корпусі карбюратора. Він обмежує опускання золотника дроселя. Загорніть гвинт для підйому золотника дроселя і збільшення оборотів двигуна.
2
Відрегулюйте якість паливної суміші за допомогою дозуючої голки, яка може кріпитися в різних положеннях пружинної засувкою. Регулювання, виставлені за допомогою цієї голки, впливають на карбюратор в режимі роботи до? повного ходу. Для збагачення паливної суміші встановіть пружинну засувку в більш низькому пазу. Для збіднення, переставте засувку вгору. На деяких моделях карбюраторів клямка регулюється в 8 різних позиціях. Крім того, голка може кріпитися без засувки.
3
Якість паливної суміші для роботи карбюратора в режимі повного ходу відрегулюйте підбором головного жиклера з розпилювачем. Підбір цього жиклера також буде впливати на роботу карбюратора у всіх режимах. У різних карбюраторах жиклер може розташовуватися як горизонтально, так і вертикально. За наявності декількох канавок на запірної голці поплавцевої камери відрегулюйте склад паливної суміші для всіх режимів роботи. Щоб збіднити суміш, переставте голку вище, щодо рівня палива в камері поплавця.
4
На карбюраторах з відсутньою системою холостого ходу регулювання проводите за допомогою дозуючої голки, головного паливного жиклера і наполегливої гвинта холостого ходу. На карбюраторах старих моделей і спрощених карбюраторах регулювання виконаєте, змінюючи величину щілини під золотником дроселя за допомогою штуцера-упору.
5
Перед регулюванням карбюратора прогрійте двигун. Почніть з регулювання холостого ходу. Для цього на кришці камери змішувача загорніть наполегливий гвинт до кінця. Свічку встановіть чисту і надійну. На чотиритактному двигуні виставте пізнє запалювання. Запустіть двигун і закрийте рукою золотник дроселя. Якщо двигун затихне, почніть потроху відвертати наполегливий гвинт холостого ходу до тих пір, поки двигун не стане стійко працювати при закритій дросельної заслінки.
6
Потім гвинтом якості (складу) паливної суміші виставите максимальні оберти двигуна. Після цього гвинтом холостого ходу зменшуйте обороти холостого ходу до появи ознак нестійкої роботи двигуна. Таким чином, відрегулюйте карбюратор, поперемінно збільшуючи обороти шляхом збіднення суміші і знижуючи обороти зменшуючи величину щілини під дросельною заслінкою. При досягненні стійкої роботи двигуна на холостому ходу на мінімальних обертах, відверніть гвинт регулювання якості суміші на? обороту і застопоріть його, не допускаючи зсуву зі встановленого положення. Зверніть увагу: якщо карбюратор зношений, якісної регулювання роботи на холостому ходу домогтися не вийти.
7
При регулюванні карбюратора на середніх режимах роботи враховуйте, що при перестановці дозуючої голки вгору збільшиться прийомистість мотоцикла і підвищиться витрата палива. Якщо прийомистість і витрата палива задовільні, не переставляти дозирующую голку. Якщо свічка запалювання забивається кіптявою, збіднюючи паливну суміш, опустивши дозирующую голку на одну або дві канавки. Для усунення детонації і зворотних спалахів в карбюраторі, голку підійміть на 1-2 позиції.
8
Якщо в режимі повного ходу двигун не розвиває повної потужності, випробуйте роботу карбюратора з іншим розміром головного паливного жиклера. Для збільшення потужності двигуна слід встановити жиклер з пропускною здатністю на 10-20% вище.