Як відкрити кодовий механічний замок. Як відкрити замок кодовий механічний не знаючи коду.

Кодові механічні замки широко використовуються для безпеки і закриття доступу в різних сферах. Ви можете встановити такий замок на двері, автомобіль, сейф або навіть велосипед. Перевагою є те, що розкрити кодовий замок практично неможливо через наявність близько 100 мільйонів комбінацій цифр коду.
Інструкція
1
Купити замок з кодом, механічний або електричний, не складає ніяких труднощів. Його установка теж не займе багато часу: запросіть професіонала, який встановить вам його за кілька хвилин і допоможе розібратися з принципом роботи. Отже, щоб відкрити механічний кодовий замок, запам'ятайте наступну інструкцію. У вас на двері або на сейфі встановлений чотирьохрівневий механічний кодовий замок. Шифром замку є чотири числа в межах від 0 до 99. Обертовий диск замка має сто поділів, які відповідають числам шифру.
2
Спочатку почніть обертати диск по ходу годинникової стрілки таким чином, щоб поділ, який відповідає першому числу в шифрі, пройшло три рази повз мітки, нанесеної на нерухому частину замку. Зупиніться тільки тоді, коли даний розподіл виявиться навпроти мітки в четвертий раз.
3
Далі обертайте диск замка проти ходу годинникової стрілки таким чином, щоб розподіл, на яке нанесено друге число шифру, пройшло повз відомої вам мітки два рази. Перестаньте обертати диск тоді, коли поділ досягне мітки втретє.
4
Тепер знову почніть обертати замок за годинниковою стрілкою так, щоб розподіл третього числа в шифрі пройшло повз мітки один раз, а, досягнувши її вдруге, зупиніться.
5
І, нарешті, поверніть диск проти годинникової стрілки, поки не досягнете положення ділення четвертого числа шифру чітко навпроти мітки. Уважно стежте за своїми рухами, оскільки при одній помилці вам доведеться повторювати все спочатку.
6
Обережно поверніть ключ в кодовому замку. Поверніть ручку сейфа (або двері) і відкрийте замок. Для того щоб закрити сейф назад, поверніть ключ у замку, а сам диск механічного замка поверніть на кілька оборотів по ходу руху годинникової стрілки.
Корисна порада
Також пам'ятайте, що переміщує сейф, намагайтеся не пошкодити ручку або замок сейфа. Для цього завжди знімайте двері сейфа з петель. Крім безпеки замка, ви також зменшите цим вага самого сейфа. З метою запобігання пошкоджень замикаючих механізмів під час спроб злому замка кріплення ручки спочатку ослаблені, тому намагайтеся не прикладати до неї значних зусиль.