Як відрегулювати запалювання на дизелі.

Ефективна робота дизеля можлива тільки при повному згорянні палива. Для цього займання суміші повинне проводитися в потрібний момент часу. Оскільки в дизелі немає свічок, які примусово підпалюють паливо, його такти повинні чітко відповідати моментам подачі палива в циліндри.
Вам знадобиться
  • Набір інструментів, моментоскопа, технічна документація
Інструкція
1
Очистіть від нальоту корпус горловини заливки масла, місце, де приєднується трубка високого тиску першого циліндра до паливного насоса і лічильник мотогодин. Поршень на першому циліндрі встановіть в положення, яке відповідає закінчення такту стиснення. Для цього відключіть декомпресійний механізм, і вставте мітки на кришці розподільчих шестерень і ведучого шківа привода вентилятора, обертаючи коленвал.
2
Зніміть корпус горловини для заливки масла, мотосчетчік. Викрутивши два кріпильні болти, від'єднайте шліцьовій фланець від шестерінки насоса подачі палива. Від'єднайте трубу високого тиску від штуцера на перший циліндр паливного насоса. Встановіть на цей штуцер моментоскопа, який являє собою звичайну скляну трубку з внутрішнім діаметром не більше 1,5 мм. При його установці на штуцер потрібно уникати будь-яких течі. Ручним насосом підкачки палива заповніть всю систему.
3
Важіль, керуючий подачею палива, встановіть в положення найповнішою подачі і провертайте ключем вал насоса подачі палива до його появи в трубці моментоскопа. При цьому в паливі повинні повністю відсутнім повітряні пухирці. Як тільки по трубці пішла чиста паливна струмінь, частина палива з неї злийте і, повільно (по міліметру) провертаючи колінчастий вал, зауважте той момент, коли паливо починає підніматися в трубці моментоскопа при положенні насосного вала, відповідного моменту початку подачі палива в циліндр. Тобто подача палива повинна відповідати мітці упорскування на маховику. Знайдіть на шлицевом валі отвори, які збігаються з отворами на шестерінці. Встановіть сполучну планку і стопорні пластини. Закрутіть кріпильні болти, після цього встановіть маслозаливную горловину з лічильником мотогодин.