Як підключити навушники до монітора.

Для того щоб максимально повноцінно користуватися всім можливостями сучасної комп'ютерної техніки, а також спілкуватися з допомогою різноманітних інтернет-програм, до комп'ютера необхідно обов'язково підключити навушники. В ідеалі вони повинні бути об'єднані з мікрофоном.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - навушники;
  • - звукова карта.
Інструкція
1
Перед тим як купувати і підключати навушники, ви повинні розібратися, чи є у вашому комп'ютері звукова карта, тобто той пристрій, що відповідає за введення і виведення звуку. Врахуйте, що даний пристрій буває вбудованим в материнську плату, а також може встановлюватися в окремий слот системного блоку комп'ютера. У разі відсутності звукової карти її потрібно встановити, а також інсталювати всі потрібні для її правильного функціонування драйвера. Зовсім не обов'язково купувати занадто дорогий пристрій. Найголовніше, щоб в ньому були потрібні роз'єми, в які підключаються навушники. Проконсультуйтеся з фахівцями у відповідному магазині.
2
За допомогою інструкції, яка буде додаватися до звукової карти, визначте, які саме з наявних на ній роз'ємів призначаються для навушників, мікрофона або інших пристроїв. Як правило, гнізда позначають різними кольорами, щоб потрібний роз'єм було простіше підключити. Візьміть навушники і акуратно вставте роз'єм в гніздо. Врахуйте, що він повинен бути просунутий в гніздо до упору.
3
Після цього включіть ваш комп'ютер і скориставшись меню «Пуск», зайдіть в підміню «Панель управління». Там виберіть настройки для звукових пристроїв комп'ютера. Ознайомившись з можливостями настройки, регулюйте гучність, а також ряд інших параметрів звуку. Прослуховуючи звук в нових навушниках, ви можете досягти максимально оптимальних його показників.
4
Після того як навушники будуть готові до роботи, установіть не комп'ютер музичні програвачі для прослуховування звукових файлів, а також ті програми, які дозволяють безперешкодно спілкуватися з інтернет-користувачами в будь-якій точці світу. Сьогодні найбільш популярні програми Skype, GoogleTalk та інші.