Як зменшити талію. Як зменшити боки на талії.

У певних кількостях жир організму, безумовно, потрібний. Він захищає внутрішні органи, служить «резервним фондом», з якого організм черпає енергію у важкі часи. Але надлишки жиру псують фігуру. За рахунок жирових відкладень на боках і в області живота додаються зайві сантиметри на талії. Зменшити обсяг талії без найменших зусиль, звичайно, не вийде, але не варто опускати руки.
Інструкція
1
В області живота часто скупчуються надлишки так званого вісцерального жиру - він обволікає внутрішні органи, служить природною перешкодою для шкідливих речовин, що містяться в організмі. Щоб полегшити процес схуднення в області талії, проведіть процедури очищення кишечника і печінки. Пийте більше води, щоб очистити нирки і вивести з організму токсини.
2
Якщо є можливість зайнятися бігом або відвідувати басейн - увімкніть їх в програму щотижневих тренувань. Ці види спорту сприяють загальному зміцненню організму, позбавлення від зайвих кілограмів у всьому тілі. Якщо такої можливості немає, зосередьтеся на вправах, призначених для області талії.
3
Нахили з боку в бік змушують працювати косі м'язи живота. Поставте ноги на ширину плечей або трохи далі, займіть стійку позицію, корпус і стегна не повинні відхилятися вперед або назад. Праву руку поставте на пояс, нахиліться в праву сторону, тримаючи ліву руку над головою. Тягніться лівою рукою якнайдалі убік. Повторіть те ж саме вправу в іншу сторону. Ви повинні відчувати, як напружуються м'язи. Якщо треба, зафіксуйте положення тіла в точці максимального напруження м'язів на кілька секунд.
4
Виконуйте кругові рухи тазом так, щоб корпус і плечі при цьому залишалися нерухомими. Потім виконайте те ж саме вправу навпаки: таз і ноги нерухомі, обертальні рухи виконуються тільки корпусом. Якщо вам нудно виконувати вправи, придбайте для стимулу тренажери. До їх числа відносяться диск і обруч. Обруч може бути звичайний або обважений (до 2 кг), тривалість тренувань - від 5 до 40 хвилин. Диск являє собою конструкцію з двох паралельних кіл - нижній диск служить підставкою, верхній диск, на якому ви стоїте, обертається навколо своєї осі.
5
Велика частина вправ для м'язів преса виконується з положення лежачи. Давайте велику частину навантаження на ті м'язи, в області яких розташований зайвий жир. Якщо його більше в верхній частині, з положення лежачи відривайте від підлоги плечі і лопатки, якщо в нижній частині - відривайте від підлоги ноги, зігнуті в колінах. Щоб задіяти всі м'язи преса, одночасно відривайте плечі і лопатки від підлоги, при цьому піднімайте прямі ноги вгору до того моменту, поки поперек не почне відриватися від підлоги. Для косих м'язів живота виконуйте підйоми корпусу з положення лежачи на боку: трохи зігніть ноги в колінах, руку, що знаходиться зверху, закладіть за голову, при підйомі намагайтеся тягнутися ліктем якнайдалі. З часом збільшуйте навантаження - м'язи преса досить швидко звикають роботі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RDhd-aB2xHQ
Для того щоб мати ідеальну фігуру на фотографії, зовсім не потрібно виснажувати себе дієтами або заняттями в спортзалах! Достатньо лише зробити кілька дій в програмі Adobe Photoshop. І якщо ви все зробите акуратно, то навіть самі вмілі майстри не зможуть виявити ваш невеликий обман.
Вам знадобиться
  • - Програма Adobe Photoshop. В статті використовується версія CS3.
Інструкція
1
Перш за все, варто враховувати, що якщо ви не дуже добре розбираєтеся в програмі Adobe Photoshop, то вам вдасться успішно внести лише невеликі зміни в зовнішність людини на фотографії без втрати реалістичності. Не потрібно при першому знайомстві з програмою відразу намагатися перетворити повної людини в ідеально стрункого чи злого. Почніть з мінімальних корекцій фігури.
2
Відкрийте фотографію, до якої збираєтеся вносити зміни. Для того щоб зменшити талію , вам буде потрібно фільтр «Пластика» ("Liquify" в англійській версії). Його можна знайти в меню «Фільтр» або викликати комбінацією «гарячих» клавіш - Shift + Ctrl + X.
3
У вікні, ви побачите список інструментів зліва і повзунки налаштувань справа. Для зменшення талії вам будуть потрібні тільки «Деформація» («гаряча» клавіша W) і «Зморщування» («гаряча» клавіша S).
4
C допомогою інструменту «Деформація» можна поступово змінювати форму об'єкта, плавно переміщаючи виділену область в необхідну сторону, не порушуючи цілісність зображення. Користуватися ним потрібно точно так само, як і пензлем: вибираєте діаметр і починаєте "малювати".
5
Інструмент «Зморщування» теж має серед параметрів діаметр кисті, але діє інакше. В межах галузі, яку охоплює пензлем, цей інструмент стягує зображення до центру по всьому колу, немов сдувая його.
6
Спочатку за допомогою інструменту «Деформація» вам потрібно створити бажаний контур фігури, окреслити талію . Виберіть підходящий діаметр кисті і поступово стягніть талію від країв силуету до центру.
7
Інструмент «Зморщування» буде потрібно вам, щоб надати реалістичність складкам одягу в районі талії після її спотворення.
8
Можливо, при редагуванні фотографії вам вдасться обійтися лише одним з інструментів. Експериментуйте з розміром і параметрами кисті, щоб домогтися кращих результатів.
9
Не забувайте про особливості людської анатомії. Не робіть талію надмірно вузької, не створюйте неприродно гострих і увігнутих кутів в силуеті.
10
При використанні інструментів фільтра «Пластика» неминуче спотворюється навколишнє людини простір. Зменшити деформацію можна, заморозивши частину зображення відповідним інструментом. Також ви можете після застосування фільтра окремо зайнятися відновленням реалістичності фону, що знаходиться за людиною.