Як збільшити оперативну пам'ять.

Оперативна пам'ять - це постійно оновлювана пам'ять комп'ютера, в якій на відміну від постійної пам'яті (жорсткого диска) зберігаються команди та дані, необхідні процесору для виконання поточних операцій. Оперативна пам'ять ПК або ноутбука називається оперативно-запам'ятовуючий пристрій (ОЗУ) і представляє з себе модуль або чіп, що вставляється в спеціальний слот на материнській платі.
Вам знадобиться
  • Для збільшення оперативної пам'яті віртуальним способом знадобиться вміння працювати з комп'ютером, фізичним способом - нові модулі ОЗУ з комп'ютерного магазину.
Інструкція
1
Так як же збільшити оперативну пам'ять на комп'ютері? Умовно можна виділити два способи збільшення оперативної пам'яті - віртуальний і фізіческій.Віртуальний спосіб збільшення оперативної пам'яті полягає в тому, що для її розширення буде потрібно очистити пам'ять від непотрібних процесів. Щоб подивитися рівень завантаженості ОЗУ, викличте диспетчер задач поєднанням клавіш CTRL + ALT + DEL, і Ви побачите, як багато мегабайтів пам'яті займає кожен запущений процес. Вихід очевидний: якщо Ви хочете знизити рівень навантаження на ОЗУ і тим самим збільшити оперативну пам'ять віртуальним способом, вимкніть усі візуальні ефекти і збільште файл підкачки («Властивості системи», розділ «Швидкодія»), приберіть шпалери з робочого столу, а також «віджети »і непотрібні програми, що використовують автозапуск.
2
Фізичний спосіб збільшення оперативної пам'яті полягає в установці ще одного або декількох модулів оперативної пам'яті, або ж в заміні модуля зі слабкого на більш потужний і об'ємний. Розкривши корпус системного блоку, можна побачити на материнській платі чотири слота для ОЗУ. Зазвичай це DDR, DDR II, DDR III, DDR 333, SDRAM, SRAM, PC3200 та інші. Через систему BIOS можна дізнатися версію ОЗУ і частоту (наприклад, 1066 МГц). Щоб дізнатися ці дані, потрібно викликати BIOS при запуску комп'ютера, утримуючи клавішу DEL. Після того, як Ви дізналися характеристики модуля, Ви можете спокійно купувати новий модуль такого ж обсягу в комп'ютерному магазині і вставляти його в вільний слот, або модуль більшого обсягу, замінивши їм стару оперативну память.Владельцам ноутбуків доведеться складніше - якщо Ви не фахівець, краще звернутися за допомогою в збільшенні оперативної пам'яті в сервіс.
Зверніть увагу
На даний момент найбільш потужними модулями є ОЗУ з 2 гігабайтами пам'яті.
Корисна порада
Перед тим, як купити додаткову оперативну пам'ять, переконайтеся відповідно частоти і обсягу пам'яті нового і старого модуля ОЗУ.