Як навчитися відстоювати свою думку.

Власна думка - це те, що відрізняє людей один від одного. Іноді люди приймають нав'язаний образ життя, тоді свій індивідуальний погляд на речі залишається десь всередині, задавлений і невисловлене. Навчитися відстоювати власну думку дуже важливо, якщо ви хочете отримувати максимальне задоволення, проживаючи свої роки.
Інструкція
1
не ущемляли своїх інтересів. Власна думка відображає вашу позицію стосовно будь-якого висловлювання або ситуації. Воно формується на підставі аналізу і глибоких роздумів. Робіть висновки на користь своїх оцінок та інтересів. Вони можуть частково збігатися з думкою більшості, але останнє не повинні йти вам на шкоду. В іншому випадку це вже буде вашому думкою, отже, вам просто нічого буде відстоювати.
2
Фільтруйте надходить. Не приймайте за основу оціночні висловлювання інших людей. Не відволікайтеся на даремні для вас теми і розмови. Цінуйте свій час. Адже його порожня трата позбавляє вас багатьох можливостей. Цим ви відстоюєте своє право на власну думку.
3
Формуйте впевненість у своїх поглядах. Вивчайте цікаві для вас теми для зміцнення власної думки. Якщо прямо або побічно вас стосується будь-яка інформація, не беріть на віру загальнодоступні факти, перевірте їх, знайдіть додаткові достовірні джерела. Беріть з них тільки те, що потрібно вам.
4
Будьте вірні своїм переконанням. Суспільство диктує свій ритм і пріоритети. У вашого сусіда чи колеги з'явилася нова робота, нова машина. Не намагайтеся встигнути за ним. Якщо ваша стара машина володіє необхідними для вас можливостями, навіщо її міняти? Якщо нова робота зажадає від вас величезної кількості часу, позбавить спілкування з близькими людьми і призведе до постійних стресів, навіщо вам така робота? Щоб відстояти свою позицію, завжди пам'ятайте, що, піддавшись не своєю пріоритетам, ви ризикуєте втратити більше, ніж придбати.
5
Дійте в своїх інтересах. Не бійтеся порушити сформовані стереотипи. Стереотипне мислення - не ваше мислення. Спочатку натовп буде пручатися і заважати вам. Але потім, через відсутність терпіння і цілеспрямованості, вона відступить. А ви будете займатися своїми справами, вам вже не доведеться відстоювати вашу точку зору.
Корисна порада
Аргументуйте кожне своє висловлювання. Будь-яка ваша думка повинна мати під собою основу.
Наше життя така, що кожен день ми розходимося з кимось в судженнях - з близькими, з друзями, з колегами по роботі. Відстоювати своє думка нам доводиться, починаючи з питань, на який фільм піти і закінчуючи - який проект вигідніший. Люди, що погоджуються з усіма і часто вибачатися за свої слова, створюють враження безпорадних і аморфних. Тому потрібно завжди вміти впевнено відстояти своє думка , якщо цього вимагає ситуація.
Інструкція
1
Найчастіше буває так, що якщо ваше думка розходиться з думка м оточуючих людей, вони неодмінно починають схиляти вас на свою сторону радами та застереженнями. Якщо ви "пручаєтеся", то в їхніх очах починаєте виглядати, немов "біла ворона". А між тим, будь-яке думка має право на існування, тим більше якщо ви впевнені, що воно досить справедливе та верное.Уменіе відстояти свою точку зору дано не кожній людині, але психологами вже давно доведено, що якщо дорослий осіб протягом місяця намагається всіма силами прищепити собі якесь якість або звичку, це врешті-решт йому вдається. Тому можна навчитися відстоювати своє думка , якщо зараз у вас це погано виходить.
2
Отже, що ж може принести вам перемогу в суперечках або, кажучи іншими словами, в умінні постояти на своєму? По-перше, це впевненість в собі і в своїх силах, а також позитивна оцінка навколишньої ситуації. Не ставтеся до думок, рождающимся в вашій голові, критично, не вважайте їх заздалегідь помилковими. Не поспішайте погоджуватися з думка м інших, навіть якщо вони старше вас або вищої службі, адже і ці люди можуть помилятися. Сприймайте будь-яку дискусію не як приниження ваших думок та ідей, а як можливість обговорити їх вголос, постаратися всіма способами переконати співрозмовника в тому, що ви маєте рацію. Причому переконувати потрібно вчитися не криками та емоційними сплесками, а розумними доводами і впевненими міркуваннями. Ні в якому разі не підвищуйте голосу, ваш тон повинен бути рівним, а голос спокійним.
3
Не шукайте підтримки ні у колег, ні у близьких. Ви повинні вміти самостійно відстоювати свою точку зору. Не ображайтеся на нерозуміння, не вступайте в опозицію з сперечальниками. Якщо ваш настрій буде впевненим, але в той же час дружелюбним, нерозуміння піде само собою.
4
Якщо хтось намагається нав'язати вам своє думка , пам'ятайте про те, що у кожного своє життя, свій досвід проб і помилок, тому чиїсь чужі судження та поради можуть бути вам не тільки не корисні, але й шкідливі. Часто нам прагнуть нав'язати будь-що просто із заздрості і злості.
5
У житті кожної людини є і злети, і падіння. Тому навіть якщо ваші перші досліди по відстоюванню своєї думки терпітимуть крах, не впадайте у відчай, не втрачайте впевненості в собі. Все приходить з досвідом, головне - прагнути цього. Налаштуйте себе на те, що все у вас буде тільки так, як ви цього самі захочете.