Як відкрити задню кришку iPhone.

Перш ніж приступити до настільки відповідальної справи, як зняття задньої кришки з iPhone, спочатку бажано ознайомитися з деякими рекомендаціями. Адже айфон - досить дороге і високотехнологічне пристосування, тому до будь-яких маніпуляцій з ним варто підходити відповідально.
Вам знадобиться
  • - iPhone;
  • - хрестова викрутка;
  • - пінцет.
Інструкція
1
Для початку обов'язково вийміть з апарату лоток, в якому розташовується сім-карта. Адже при маніпуляціях з айфоном, в який вставлена карта, можуть погнутися внутрішні деталі і навіть залишитися щілини. До того ж, існує ймовірність поломки апарату.
2
Візьміть крестовідную викрутку і акуратно викрутити два гвинти, розташовані біля виходу на док-роз'єм. Для цього підберіть відповідну викрутку: вона повинна бути маленького розміру.
3
На екрані iPhone надійно закріпіть присосок і тягніть її на себе доти, поки екран не від'єднається. Але врахуйте, що робити це потрібно дуже плавно і акуратно, інакше можуть розірватися шлейфи і відповідно, зіпсуватися сам апарат.
4
Після того як екран буде повністю від'єднаний від айфона, ви побачите круги оранжевого кольору, в яких написані цифри. Згідно даної нумерації, ви будете розбирати айфон.
5
Візьміть невеликий пінцет, за допомогою якого потрібно підняти шлейфи, утримують екран, а також тачскрін.
6
Далі необхідно викрутити за допомогою тієї ж викрутки вісім гвинтиків, що утримують пластинку з металу. Простежте, щоб всі дрібні гвинтики лежали в одному надійному місці, адже вони дуже легко втрачаються.
7
Після цього потрібно зняти шлейфи, які позначені четвіркою і п'ятіркою. Цифрою шість відзначений шлейф-бой. Його потрібно трохи підняти. Далі, не доторкаючись до мікросхем, підніміть і вийміть пластину.
8
Діючи максимально акуратно, від'єднайте від кришки приклеєний акумулятор. Щоб зняти вібропріспособленіе, використовуйте пінцет. Після цього потрібно вийняти решта гвинти та деталі.
9
В останню чергу відкрутите шість гвинтів, які утримують дисплей. Тепер кришка повністю звільнилася і її можна легко поміняти. Однак врахуйте, що для уникнення поломок і інших неприємностей найкраще віддати айфон для заміни кришки в руки професіоналів.