Як прикріпити причіп.

В процесі перевезення вантажів, а також при господарських роботах незамінним пристосуванням буде автомобільний причіп. Він дозволяє перевозити значно більшу кількість речей. Однак для безпечної і якісної роботи причіп необхідно надійно і правильно прикріпити.
Вам знадобиться
  • - автомобіль;
  • - причіп;
  • - фаркоп.
Інструкція
1
Для кріплення звичайних причепів існують спеціальні причіпні пристрої. Тому при покупці такого доповнення до основного транспортному засобу простежте, щоб новий причіп був оснащений усіма необхідними деталями для якісного кріплення.
2
Для прикріплення причепа до легкового автомобіля використовується фаркоп. Це пристрій тягово-зчіпного типу, яке дозволяє дуже швидко і надійно прикріпити причіп до авто, а потім не менш швидко відчепити його назад. При відсутності в автомобілі фарокопа його можна купити у спеціалізованому магазині і додатково встановити на задню частину вашого автомобіля. Як правило, фаркоп кріпитися до кузова за допомогою зчіпного кулі. Щоб зробити все правильно, скористайтеся додається до пристрою інструкцією або отримаєте консультацію в автомагазині. Також для оснащення власного автомобіля фаркопом ви можете звернутися прямо в автосервіс. Врахуйте, що дане пристосування необхідно купувати в перевірених точках продажу, де на нього видається гарантія.
3
При відсутності спеціального пристосування для кріплення факркопа в кузові автомобіля доведеться просвердлити гнізда. Після цього за допомогою болтів прикріпіть фаркоп до кузова автомобіля. Всі ці дії повинні виконувати тільки фахівці-автомобілісти.
4
Врахуйте, що при кріпленні причепа до автомобіля дуже велику увагу необхідно звертати на дотримання правил техніки безпеки. Так перед тим як прикріпити причіп, уточніть, чи витримає таке навантаження автомобіль. В ідеалі навантажений причіп для легкового автомобіля не повинен бути важче, ніж 3500 кг.
5
Ні в якому разі не використовуйте кріплення для причепа, виготовлені кустарним способом. Пам'ятайте, що тільки якісні заводські пристосування гарантують безпечне пересування.