Як писати різними кольорами.

Комп'ютер дає нам масу можливостей, не скористатися якими було б справжнім злочином. У стандартних програмах можна вважати, будувати діаграми і таблиці, а також писати різними кольорами.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, пакет програм Microsoft Office.
Інструкція
1
Відкрийте програму Microsoft Word або створіть однойменний документ, клацнувши правою клавішею миші на робочому столі і вибравши «Створити документ Microsoft Word».
2
Надрукуйте необхідний текст. За замовчуванням, текст буде друкуватися чорним шрифтом. Однак потім можна буде виправити, і зробити його різнобарвним - достатньо виділити фрагмент написаного тексту і натиснути на панелі кнопку «колір тексту», яка відповідає за зміну кольору шрифту. У розкрився віконці виберіть необхідної колір, після чого виділений в документі фрагмент забарвиться в цей колір.
3
Скористайтеся кнопкою «колір тексту» (у вигляді підкресленої червоним кольором літери А) під час написання тексту, змінюючи колір шрифту на той, який вам необхідний для написання. Друкувати різними кольорами легко і просто, якщо навчитися користуватися всіма можливостями текстової програми.
Зверніть увагу
Не забудьте зберегти свій документ, якщо ви закриєте його без збереження, надрукований текст пропаде.
Корисна порада
Використовуйте крім різних кольорів різні стилі написання і різні розміри шрифту - це додасть тексту велику виразність.