Як прибрати синяву під очима.

Безсонна ніч, проведена в клубі, і ось вже під очима з'явилася синява. А комусь може «пощастити» ще більше. Синява під очима буває як спадковою, обумовленої тонкою шкірою, крізь яку просвічують капіляри, так і наслідком різних хворобливих станів. Щоб прибрати синяву під очима, потрібно визначити її причину і діяти виходячи з цього. Але є і ряд загальних рекомендацій, що дозволяють впоратися з проблемою.
Вам знадобиться
  • - вітаміни;
  • - маски;
  • - кубики льоду;
  • - чайні пакетики;
  • - огіркові часточки;
  • - коректор;
  • - консилер;
  • - крем з мерехтливими частинками;
  • - крем для шкіри навколо очей;
  • - ролики навколо очей з кофеїном.
Інструкція
1
Якщо справа в безсонної ночі, щоб прибрати синці під очима, виспіться гарненько за всіма правилами. Лягайте спати не пізніше десятої години вечора, відкрийте кватирку, щоб у кімнаті було свіже повітря, а також не пийте багато води, щоб до синців не додалося набряки.
2
Куріння і неправильне харчування також сприяють появі синців під очима. Щоб усунути їх, позбудьтеся від шкідливих звичок, налагодьте режим харчування, а також «підгодуйте» організм вітамінами.
3
Зробіть спеціальний масаж, який сприяє усуненню синяви під очима. Надавите подушечками вказівних пальців на найвужче місце перенісся з обох сторін. Зробіть це 20 разів. Такі ж маніпуляції проведіть з точками, розташованими на скронях на рівні очей. Потім натисніть на точки, розташовані в середині носогубної складки. Після цього переходите до точок, розташованим на один палець нижче губи, на підборідді. Потім великий і вказівний пальці однієї руки розведіть в сторони під кутом приблизно 45 градусів, а тими ж пальцями іншої руки натискайте 20 разів на вершину утворився кута, відступивши вглиб на 1-1,5 см. Якщо натискання болючі, значить, ви правильно знайшли точку . Потім руки поміняйте. Щоб отримати результат, важливо робити такий масаж щодня протягом тижня.
4
Зробіть спеціальні маски для усунення синців під очима. Це можуть бути готові косметичні засоби, які можна придбати в аптеці або звичайному магазині. Також можна використовувати народні засоби, наприклад, охолоджені пакетики від чаю, огіркові часточки або кубики льоду. Використовуючи пакетики або огіркові часточки, приляжте, покладіть їх на очі і побудьте хвилин 10 в розслабленому стані. Кубиками льоду протріть шкіру під очима. Після такого догляду сполосніть обличчя холодною водою і нанесіть зволожуючий крем для шкіри навколо очей.
5
Прибрати спадкову синяву під очима, на жаль, неможливо. У цьому випадку синяву під очима можна тільки замаскувати. Для цього скористайтеся коректором і консилером. Спочатку нанесіть коректор потрібного тону. Для вибору коректора, беріть кольору протилежні тим, який відтінок мають синці під очима. Якщо синяки під очима мають синюватий відтінок - коректор повинен мати рудуватий відтінок, якщо синці «віддають» фіолетовим - коректор вибирайте жовтуватого відтінку. Слідом за коректором нанесіть консилер. Його потрібно підбирати так, щоб він підходив до тону вашої шкіри. Для цього скористайтеся тестером. Намазав його на тильну сторону зап'ястя, ви зможете побачити, чи підходить вам відтінок. Коректор та консилер наносяться рухами без застосування спеціальних кистей подушечками пальців. Якщо синяки виражені не яскраво, можна просто скористатися будь-яким кремом з мерехтливими частинками.
Зверніть увагу
Ролики з кофеїном, які, згідно рекламним обіцянкам, прибирають синці під очима, діють лише в тому випадку, якщо синці під очима не є наслідком проблем зі здоров'ям або спадковості.
Корисна порада
При появі або посиленні синяви під очима відвідайте лікаря і пройдіть обстеження.