Як позбавити кішку від бліх.

Якщо ваша кішка стала підозріло часто свербіти і викусивать щось зі своєї шерсті, найімовірніше, у неї з'явилися блохи. Ці дрібні кровоссальні комахи створюють масу проблем теплокровних тварин. Вони не тільки турбують звірів своїми укусами, а й є переносниками серйозних захворювань, послаблюють імунітет і провокують розвиток алергічних дерматитів. Тому, якщо ви запідозрили, що у вашої кішки є блохи, потрібно негайно починати активну боротьбу з ними.
Інструкція
1
Насамперед переконайтеся, що ви не помилилися у своїх припущеннях і занепокоєння кішки викликано саме наявністю бліх. Для цього посадіть кицьку на великий аркуш білого паперу і ретельно вичешіть її шерсть густим гребінцем. Блохи, що потрапили під гребінь, будуть застрягати між його зубами або вивалюватися на папір. Крім того, їх присутність виявляє характерна чорно-бура бруд, який катишкамі скочується з вовни. Цей бруд не що інше як відходи життєдіяльності комах, що складаються з неперетравленої котячої крові.
2
Переконавшись, що кішка страждає саме від укусів бліх, приступайте до лікування. Майте на увазі, що позбутися від цих набридливих комах дуже непросто і потрібні тривалі наполегливі зусилля. Не намагайтеся лікувати кішку від бліх старовинними способами кшталт миття її дустовий милом. По-перше, ці методи малоефективні, а по-друге, ви можете завдати шкоди тварині. У наші дні розроблено досить багато ефективних і безпечних засобів від бліх, які можна придбати в будь-якому магазині для тварин.
3
Перший крок, який потрібно зробити, щоб позбавити кішку від бліх, - це викуповувати її з антиблошиний шампунем. Шампунь можна придбати в спеціалізованому магазині для тварин. Однак якщо ваша кішка ще маленька, обов'язково скажіть про це продавцеві, щоб вам порекомендували засіб саме для кошенят. Воно буде менш алергенним і агресивним.
4
Після миття, коли кішка повністю висохне і вилиже, нанесіть кілька крапель засобу від бліх на її загривок поверх вовни. Втирати препарат не потрібно. Засіб від бліх обов'язково підбирайте тільки за рекомендацією кваліфікованого продавця-консультанта або ветеринарного лікаря з урахуванням віку кішки, її ваги і стану здоров'я. Справа в тому, що сучасні засоби від бліх розрізняються за силою свого впливу і деякі з них можуть бути дуже агресивні для кошенят або ослаблених кішок.
5
Якщо ваша кішка виходить гуляти на вулицю або просто за межі вашої квартири, придбайте їй спеціальний протиблошині нашийник. Він не позбавить тварину від уже наявних бліх, але допоможе відлякати нових, готових причепитися до шерсті. Однак, незважаючи на велику кількість і різноманітність сучасних засобів від бліх, не прагніть застосовувати їх всі відразу. Таке навантаження може виявитися занадто важкою для організму і завдати шкоди здоров'ю кішки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QqLSrXGPefk
Корисна порада
Килимові покриття і центральне опалення створюють ідеальні умови для розмноження бліх. Тому, якщо ваша домашня кицька заражена цими комахами, обробляти від бліх потрібно не тільки шерсть тварини, а й всю квартиру, особливу увагу приділяючи м'яких меблів і килимів.