Як відновитися після курсу.

Схеми лікування деяких захворювань включають в себе терапію антибактеріальними препаратами. Але вже після одужання пацієнт може помітити, що його самопочуття залишає бажати кращого. Причина цього криється в згубному впливі антибіотиків на кишкову мікрофлору і імунітет. Для повного відновлення після курсу лікування необхідно прийняти ряд заходів.
Вам знадобиться
  • - кукурудзяні рильця;
  • - звіробій;
  • - мучниця;
  • - спориш.
Інструкція
1
Намагайтеся забезпечити організм повноцінним харчуванням, до складу якого повинно входити оптимальну кількість білків, жирів і вуглеводів. Дуже корисні будуть фрукти, овочі та горіхи: вони містять безліч корисних мікроелементів та вітамінів, необхідних для відновлення життєвого тонусу.
2
Проконсультуйтеся з лікарем з приводу призначення полівітамінних препаратів. Іноді вітамінів, що надходять з їжі буває недостатньо, особливо в зимовий та весняний період. Аптечні засоби допомагають відновити сили, працездатність і життєвий тонус.
3
Зверніться до імунолога, якщо після курсу антибіотиків вас переслідують часті застуди. Вбиваючи не тільки шкідливі, але і корисні мікроорганізми, антибактеріальні препарати помітно знижують імунітет. Найчастіше підстьобнути його можна натуральними рослинними засобами. У деяких же випадках зміцнити імунну систему виходить тільки за допомогою імуномодуляторів.
4
Частим побічним ефектом при прийомі антибіотиків є дисбактеріоз. Для відновлення кишкової мікрофлори вживайте кисломолочні продукти, збагачені лакто-і біфідобактеріями. Якщо диспептичні симптоми не проходять протягом тривалого часу, приймайте пробіотики (лінекс, біфіформ, хілак форте).
5
Частіше бувайте на природі. Якщо є можливість, робіть фізичні вправи на свіжому повітрі. Це відмінно тонізує і несе величезну користь для ослабленого курсом антибіотиків імунітету.
6
Причиною поганого самопочуття після курсів антибіотиків може бути зашлакованості організму. Не завжди печінку справляється з виведенням токсинів, тому підтримайте її народними засобами. Залийте літром окропу 4 столові ложки трав'яної суміші (в рівних пропорціях кукурудзяні рильця, спориш, звіробій, мучниця). Дайте рідини настоятися, після чого процідіть її. Приймайте по половині склянки настою двічі на день протягом тижня.
Сесія - справжній стрес для студентів. Постійна нервування, а можливо, хвороби, від'їзди, упертість викладачів, та й просто відсутність мотивації здатні довести до настільки неприємної речі, як відрахування. Але навіть із такої непростої ситуації є вихід - відновлення.
Інструкція
1
Зверніться в деканат факультету за консультацією. Вся справа в тому, що навіть в межах одного вузу правила відновлення на навчання можуть різнитися. Тому сміливо відправляйтеся в деканат і розмовляйте з секретарем, а краще - відразу з деканом. Поясніть причину відрахування, своє бажання повернутися і продовжити навчання. Врахуйте, що нешаноблива причина відрахування, швидше за все, поставить хрест на вашому відновленні. Але будь-яку практично будь-яку ситуацію можна повернути в потрібне русло, тому перш ніж спілкуватися з деканом, чітко визначте те, що збираєтеся йому сказати.
2
Подайте заяву про поновлення. Якщо декан дав добро на ваше повернення в університет, не зволікайте з написанням заяви на його ім'я. Чітке формулювання уточнюйте у методиста або секретаря. В заяві вкажіть, на якій основі ви хочете продовжити навчання. Безкоштовна можлива лише в тому випадку, якщо до відрахування ви вчилися саме на ній і якщо факультет розпорядженні вільні бюджетними місцями.
3
Підтвердіть поважну причину відрахування. Наприклад, медичними довідками. Доведіть, що хвороба, через яку ви пропускали заняття і в результаті не здали сесію, дійсно мала місце бути і дійсно відбирала у вас багато часу і сил.
4
Ліквідовуйте всі борги. Швидше за все, після подачі заяви вам буде необхідно до рішення про відновлення здати все те, що ви не встигли до відрахування. Тут буде потрібно особливу завзятість, деякі викладачі не люблять приймати в свій вільний час іспити у боржників. Прикривайтесь наказом деканату, упорствуйте і у вас все вийде.
Зверніть увагу
Врахуйте, що відновлення на той же курс можливо тільки протягом п'яти років після відрахування.
Корисна порада
Якщо ви відраховані за результатами літньої сесії, можливо відновитися вже до осені в ту ж групу. Для цього негайно звертайтеся в деканат, пишіть заяву і ліквідуйте всі заборгованості якнайскоріше - можливий догляд викладачів у відпустку і тоді приймати іспит буде просто нікому.