Як оновити звуковий драйвер.

Звуковий драйвер - це програма, яка відповідає за наявність звуку в комп'ютері і якість звучання. Як і будь-які інші програми, звуковий драйвер іноді необхідно оновити.
Інструкція
1
Оновлювати драйвер звукової карти треба лише в тому випадку, якщо на комп'ютері несподівано і безповоротно пропав звук, і ви впевнені, що причина не в тому, що ви збавили гучність, і забули її включити назад. Тому, перш ніж провести процедуру оновлення драйвера, слід перевірити звук.
2
Якщо ви все ж переконані, що оновлювати драйвер потрібно обов'язково, ви можете піти таким шляхом: Відкрийте меню «Пуск», зайдіть в «Панель управління» і виберіть розділ «Звуки і аудіопристрої». У вкладці «Аудіо» запам'ятайте назву використовуваного за замовчуванням пристрою і перейдіть на вкладку «Обладнання». Тут, у списку пристроїв вам потрібно знайти необхідне вам - те саме, яке ви запам'ятали раніше. Клацніть по ньому і знизу натисніть кнопку "Властивості" і перейдіть на вкладку «Драйвер». Тепер натисніть на кнопку «Видалити». Старий драйвер буде видалений.
3
Наступним кроком вам потрібно зайти на сайт виробника вашого аудіопристрої, тобто звукової карти і завантажити останню версію звукового драйвера. Якщо у вас ноутбук, слід завантажити драйвер, використовуючи для пошуку назву вашої моделі. Не забудьте, що драйвер слід вибрати безпосередньо для вашої операційної системи.
4
Тепер повертайтеся до того діалоговому вікна, де ви успішно видалили драйвер. Тепер вам потрібно натиснути тут на кнопку «Оновити», і слідуючи підказкам Майстра оновлення обладнання, вибрати для установки скачаний вами драйвер. Після успішного виконання всіх кроків, звук в комп'ютері повинен з'явитися.
Зверніть увагу
Деякі назви пунктів меню і вкладок в різних версіях операційної системи можуть відрізнятися.
Корисна порада
Після установки нового драйвера найкраще перезавантажити комп'ютер.