Як позбутися від бородавки.

Освіта бородавок викликають віруси папіломи. Так що ви цілком можете заразити ними близьких людей при безпосередньому контакті і користуванні спільними предметами гігієни. Тому не затягуйте лікування. Тим більше способів надійного лікування досить багато. І ви можете легко вибрати той, який вас влаштує.
Інструкція
1
Зверніться до офіційної медицини. Дерматолог допоможе вам підібрати мазі або інші препарати для знищення неприємних наростів. Однак врахуйте, що проти плоского виду бородавчатих утворень дані кошти малоефективні.
2
вдасться до оперативного втручання. За допомогою скальпеля вам видалять бородавку і накладуть на це місце шов. Тому неминуче виникнення рубця. Існує ризик повторного зараження. Через це хірургічне втручання застосовують вкрай рідко.
3
Кріотерапія - безболісна процедура, під час якої бородавки припікають рідким азотом. Повторне зараження виключено. Єдиний недолік цього методу в тому, що неможливо точно визначити на яку глибину поширитися дія азоту. Якщо глибина була занадто мала - процедуру доведеться повторювати ще раз. Якщо занадто велика - на вашій шкірі залишиться невеликий шрам. Після процедури також можливе виникнення набряку і міхура, але це явище швидко проходить.
4
Електрокоагуляція. Спробуйте цей метод, якщо бородавки на вашій шкірі невеликого розміру. Інакше шраму не уникнути. Зате цей метод не дозволяє вірусу поширитися на прилеглі тканини.
5
Лазер - мабуть, найефективніший спосіб оперативного видалення бородавок. Ви помітите кілька безперечних плюсів: операція тривати всього пару хвилин; після застосування лазерних технологій на місці бородавки залишиться маленька ямка, яка повністю зникне протягом 2 тижнів; глибина впливу лазера контролюється до мікрона; безкровне втручання; абсолютна стерильність; безболісне загоєння, навіть якщо ви займаєтеся спортом. І єдиний мінус цього методу. Вірус не знищується.
6
Тому виключіть повторне зараження, провівши озонотерапию. Це допоможе вам не згадувати про проблему бородавок принаймні 5-10 років. І на додачу до всього озонотерапія підвищить ваш імунітет, зніме можливий стан стресу і створить бар'єр проти інфекції.