Як оформити титульний лист по ГОСТ.

Неважливо, в якому навчальному закладі ви вчитеся, вам напевно доведеться писати або вже довелося різні роботи по типу рефератів, контрольних, курсових і, нарешті, диплом. Дуже велике значення має не тільки зміст даної роботи, але і те, як вона оформлена. Оформлення роботи починається з титульного аркуша.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Спочатку оформите шапку титульного аркуша. Для цього на самому верхньому рядку напишіть «Федеральне агентство з освіти» (усі великими, без лапок). Рядок вирівняйте по центру. Розмір шрифту повинен бути 14. Виділіть напис напівжирним, шрифт Times New Roman.
2
Перейдіть на новий рядок і напишіть там повне найменування вашого навчального закладу. Ця назва теж пишеться великими літерами. Розмір шрифту той же, напівжирним виділяти не треба.
3
Відступіть на одну сходинку вниз. На другій сходинці ви пишете назву факультету, на третьому - назва кафедри, на четвертій - назва спеціальності. Все це потрібно писати звичайним шрифтом, тобто не потрібно робити всі букви великими. Кожну нову рядок починайте з великих літер. Розділові знаки проставляти не потрібно. Шрифт залишаєте тим же, що і до цього.
4
Опуститеся ще на три рядки вниз. На четвертому рядку ви пишете тип вашої роботи. Це може бути реферат, контрольна, лабораторна, курсова і т.д. Тип роботи потрібно писати великими літерами, виділяючи напівжирним. Розмір потрібно збільшити до 20. Розташування - по центру.
5
Відступіть ще вниз на два рядки і на третьому напишіть тему вашої роботи. Спочатку ви пишете «Назва теми». Зрозуміло, без лапок. Розмір шрифту 18. Розташування по центру. Після пишете сама назва вашої теми, виділивши його напівжирним шрифтом.
6
Опуститеся на чотири рядки вниз. Прописними буквами на п'ятій і шостій рядках напишіть «студент» і ваше ПІБ, «керівник» та його ПІБ. Допускається також використання варіантів «виконав» і «перевірив» залежно від роботи. Все це потрібно писати 14 шрифтом, поставивши вирівнювання по правому краю.
7
У самій нижній частині сторінки, щоб залишалося до краю 1-2 рядки, напишіть 14 шрифтом назва міста. Далі пробіл і рік виконання роботи. Всі пишете без скорочень, тобто залишаєте слово «рік».