Як потрапити в Шаоліньський монастир.

Потрапити в Шаолиньский монастир послушником досить складно. Для початку потрібно вивчити китайську мову і стати буддистом. А от в якості туриста відвідати його буде дуже цікаво.
Інструкція
1
Щоб потрапити в Шаоліньський монастир, вирушайте в Китай. Зробити це можна самостійно, забронювавши квитки і готель або замовивши екскурсійний тур. Селитися краще в готелях містечка Денфен, провінції Хенань, в тринадцяти кілометрах від якого і розташована обитель.
2
Отримайте візу в Китай. Відправляйтеся в консульство, захопивши з собою наступний набір документів: - закордонний паспорт з терміном дії не менше шести місяців з дня повернення з поїздки; - анкета (роздрукуйте з сайту посольства або отримайте при подачі документів); - одна кольорова фотографія три на чотири; - дійсне запрошення, видане уповноваженими туристичними фірмами Китаю, або підтвердження оплати готелю.
3
Прямих перельотів Москва-Денфен немає. Вирішивши добиратися до Шаоліня самостійно, купуйте квитки до Пекіна. Якщо підібрати рейси зарубіжних авіакомпаній, можна істотно заощадити на оплаті. Знайдіть підходящий варіант на сайті http://www.finnair.com, а також на порталах перевізників Emirates, Etihad Airways, S7. Вони здійснюють перельоти з пересадкою в різних містах, витрачаючи, відповідно, більше часу в дорозі. Зате вартість квитка у них досить низька.
4
Від Пекіна до Денфена летите на літаках місцевих авіаперевізників. Забронюйте квиток на сайті www.chinahighlights.ru. Вкажіть кількість пасажирів, дати поїздки, клас обслуговування.
5
Замовте готель у Денфена. Єдина, яка доступна до замовлення місць через інтернет - Шаолінь Інтернешнл. Це тризірковий готель зі стандартним набором зручностей. Зателефонувати туди можна за телефоном: +86 (371) 62866188. А online заявку залишити з допомогою сайту http://hotels.1001tur.ru/china/dengfeng/shaolin-international/.
6
Щоб доїхати від Денфена до Шаолиньского манастиря, йдіть на автобусну зупинку. Містечко невелике, ви знайдете ту, від якої відправляються автобуси до обителі, по написи англійською мовою. Вартість проїзду - п'ятнадцять юанів. Квиток на вхід в комплекс коштує сто юанів. Детальну інформацію про Шаолінь шукайте на офіційному сайті www.shaolin.org.cn.
7
Якщо ви не шанувальник незалежних подорожей, зверніться до туроператора. Краще вибирати великого, добре зарекомендував себе на ринку туристичних послуг. Розкажіть менеджеру, що хочете побувати в Шаолиньском монастирі. Співробітник агентства підбере вам тур, який відповідає найбільш незвичайним запитам. Звичайно, його вартість буде незрівнянно вище поїздки, організованої самостійно. Зате вам не потрібно ні про що турбуватися, всі питання владнає компанія.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KxSgxTnhPIc