Як зшити чохол на колеса коляски.

Восени, навесні і взимку батьки малюків зіштовхують з проблемою - як завезти в квартиру коляску з брудними колесами. Якщо в комплекті з коляскою не було спеціальних чохлів на колеса, що не сумуйте! Їх легко зшити навіть людині, яка не має практики в шиття.
Вам знадобиться
  • - болоньєвих тканину;
  • - нитки;
  • - шнур;
  • - фіксатор для шнурка;
  • - шпилька;
  • - гумка;
  • - голка для кмітливості;
  • - просочування для тканини.
Інструкція
1
Придбайте відповідну тканину. Чохли будуть стикатися з мокрими і брудними колесами, тому тканина потрібна непромокаючий. У той же час вона повинна бути досить тонкою і добре стягуватися гумкою. Віддайте перевагу болонєвій або аналогічної тканини.
2
Перш ніж розкроювати тканину, виміряйте діаметр коліс вашої коляски. Розкроїте кола розміром приблизно на 10-15 см більше в діаметрі, ніж колеса коляски. Кіл знадобиться стільки, скільки чохлів ви хочете зшити. Щоб кола вийшли рівними, скористайтеся шнурком або товстою ниткою. Довжина нитки повинна бути дорівнює радіусу кіл. Один кінець нитки прикріпіть до тканини. Використовуючи нитку як циркуль, проведіть коло.
3
Розкроїте кулиску. Виміряйте довжину кола у коліс коляски. Виріжте з тканини прямокутники, довжина яких повинна бути на 2-3 см більше окружності коліс. Це необхідно для того, щоб чохол вільно надягав на колесо. Ширина прямокутника приблизно 4-5 см. Кількість прямокутників має збігатися з кількістю викроєних кіл.
4
Додатковою обробки зрізів не потрібно, якщо ви шиєте з болонєвій тканини. Якщо тканини сиплеться, обов'язково обробіть краю деталей на оверлок або на звичайній швейній машині швом зигзаг. Якщо тканина не горить, а плавиться, можна замість обробки акуратно обпалити краю.
5
У кіл підігніть краю приблизно на 1 см. Злегка присборить тканину, щоб довжина кола кіл дорівнювала довжині прямокутних деталей. Прямокутники зігніть навпіл і змітайте. Тепер зберіть разом коло і прямокутну деталь. Можете накласти коло зверху, так шов вийде акуратніше. Змітайте. Прошийте шов на швейній машині. Приберіть всі сметочнимі нитки.
6
Вставте всередину куліскі шнур. Для зручності скористайтеся звичайною шпилькою. Прикріпіть її до одного краю шнура і протолкніте через кулиску. Коли шпилька вийде з тканини з іншого краю, акуратно витягніть шнур, відчепите шпильку. Тепер прикріпіть на кінці шнура фіксатор. Замість шнура можна скористатися звичайною білизняний гумкою. Але пам'ятайте, що довжина гумки повинна дозволяти чохлу вільно вдягатися на брудне колесо.
7
Чохли готові. Для зручності використання обробіть чохли за допомогою спеціальної просочення для взуття та одягу. Так вони ще надійніше будуть утримувати вологу і бруд.