Як зареєструвати icq без смс.

Реєстрація ICQ з моменту своєї появи була і залишається безкоштовною. З появою угод та альтернативних клієнтів даного протоколу зареєструвати ICQ без смс стає все простіше.
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт ICQ за адресою https://www.icq.com/join/ru/. У реєстраційних полях вкажіть свій нікнейм, який буде відображатися в контакт-листах користувачів і вашій анкеті, а також ім'я та прізвище. Крім цього вкажіть адресу своєї електронної поштової скриньки, на яку буде відправлено лист з інструкцією підтвердження реєстрації.
2
Створіть пароль для свого облікового запису, а також вкажіть свій вік (для проходження перевірки, так як ICQ забороняє використання свого протоколу особам молодше 13 років). Після закінчення реєстрації введіть код з картинки і натисніть кнопку «Зареєструватися». Для валідації аккаунта пройдіть по посиланню з присланого листа. Після цього використовуйте вказаний e-mail і пароль для входу в ICQ.
3
Відкрийте сайт російської пошукової системи Рамблер http://www.rambler.ru/. На цій сторінці натисніть на лінк Rambler-ICQ (http://icq.rambler.ru/). У правому верхньому куті даної сторінки натисніть на посилання «Реєстрація». Відкриється форма єдиної реєстрації в сервісах Рамблер.
4
Вкажіть своє ім'я, прізвище, стать і вік. Потім виберіть унікальний логін для електронної поштової скриньки, а також створіть пароль для нього. На випадок втрати пароля задайте секретне питання і вкажіть відповідь на нього. Потім введіть код з картинки і натисніть на кнопку "Зареєструватися". Потім скачайте офіційну версію Rambler ICQ і використовуйте зареєстрований поштовий ящик для входу в сервіс.
5
Зареєструвати новий номер ICQ також можна, скачавши і встановивши офіційний клієнт протоколу або альтернативний клієнт QIP Infinum. При запуску цих програм натисніть на кнопку «Реєстрація» і після введення особистих даних і адреси поштової скриньки ви отримаєте новий номер ICQ абсолютно безкоштовно.