Як виготовити силікон. Як зробити силікон в домашніх умовах.

Силікон - це кремнійорганічний матеріал, досить м'який і пластичний, тому його використовують для виготовлення різних форм для статуеток і фігур. Найбільш просто приготувати в домашніх умовах силіконовий каучук.
Інструкція
1
Для приготування силіконового каучуку, який по-науковому називається полідіетілсілоксан, вам знадобляться досить звичайні в господарстві реактиви: рідке скло і етиловий спирт.
2
Підготуйте умови для роботи і відповідну ємність, краще пластикову. Налийте в ємність в рівних пропорціях рідке скло і етиловий спирт. Акуратно перемішайте компоненти за допомогою будь-якого інструменту, наприклад, ложки або дерев'яної палички. Коли розчин загусне, його можна довести до потрібного стану, просто розминаючи рукою. В ємності утворюється щільна маса білого кольору, яка з часом стане схожа на пластилін.
3
Коли маса почне застигати, зліпіть з неї потрібну форму. У вас це вийде без жодних зусиль, так як вийшло речовина буде м'яким і пластичним, найбільше воно схоже на гуму. Домігшись потрібної форми, залиште її на деякий час, щоб дати остаточно застигнути. Силіконовий каучук затвердіє, і форма стане пружною і менш схильною деформації.
4
Якщо ви хочете скопіювати який-небудь предмет, краще придбати рідкий силікон в магазині. Він містить спеціальні домішки, які змушують його застигати повільніше, тому з нього простіше відлити потрібну форму. Для виготовлення форми візьміть контейнер, помістіть в нього скульптурний пластилін і укладіть предмет, який будете копіювати. У контейнері не повинно бути щілин, і обидві його сторони повинні бути знімними, щоб його можна було легко розібрати і вийняти силіконові форми.
5
Залийте контейнер силіконової масою, починаючи з краю. Після затвердіння верхній частині форми акуратно дістаньте пластилін, В контейнері залишиться наполовину залита в силікон фігура. Повторіть заливку з іншого боку, а потім розберіть контейнер. Модель виймається, а у вас в руках залишається силіконова форма, за допомогою якої можна відтворити той же самий предмет безліч разів.