Як збільшити пропускну здатність каналу інтернету. збільшити канал в windows xp.

Іноді для збільшення пропускної здатності досить оптимізувати настройки Windows. Зокрема, можна зменшити значення пропускної здатності, виділене операційною системою в резерв. Резервування здійснюється диспетчером пакетів оснащення «Групова політика».
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з системою Windows XP;
  • - редактор групової політики.
Інструкція
1
Запустіть редактор групової політики (Пуск-Виконати-gpedit.msc). У що з'явилася оснащенні виберіть вузол «Конфігурація комп'ютера», потім розгорніть вузол «Адміністративні шаблони». У вузлі «Мережа» знайдіть об'єкт «Диспетчер пакетів QoS».
2
У правому вікні об'єкта відкрийте властивість «Обмежити резервовану пропускну здатність». За замовчуванням ця політика не задана. У цьому випадку система резервує 20% пропускної спроможності підключення.
3
На вкладці «Параметр» виберіть пункт «Включено». Встановіть обмеження пропускної здатності 0%. Натисніть кнопку «Застосувати», потім - ОК. При завданні в реєстрі обмеження пропускної здатності для конкретного мережевого адаптера групова політика при налаштуванні адаптера ігнорується.
4
Проведіть аналіз причин перевантаження інтернет-каналу. Виділіть постійний трафік, який використовують різні мультимедійні додатки для роботи в режимі реального часу. Як правило, цей трафік має мінімальну цінність. Обмежте його використання.
5
Зв'яжіться з провайдером інтернету і перейдіть на новий тарифний план, що передбачає використання каналу з більшою пропускною здатністю.
Зверніть увагу
Не використовуйте для збільшення пропускної здатності інтернет-каналу різні інтернет-акселератори зразок Speed Connect Internet Accelerator. Як правило, такі програми поширюються через інтернет, платні або містять вірус, і ніяким чином не змінюють пропускну здатність.
Корисна порада
Прийміть організаційні заходи для ефективного використання каналу доступу в інтернет. Визначте баланс між постійно завантаженою частиною каналу і вільною, що використовується для завантаження веб-сторінок. За допомогою проксі-сервера виділіть квоти на використання каналу для різних користувачів. Забезпечте надійне фільтрування контенту від вірусів і реклами.