Як видалити старий драйвер.

Через конфлікти деяких програм, драйвери устаткування іноді перестають коректно працювати. Для того щоб правильно встановити новий, робочий драйвер, потрібно обов'язково видалити старий драйвер.
Інструкція
1
Найчастіше доводиться видаляти непрацюючі драйвера таких пристроїв: мережева карта, звукова карта, відеоадаптер, принтер і т.д. Для того щоб видалити старий драйвер, перш за все, варто переконатися в тому, що у вас є остання версія нового драйвера на потрібне вам обладнання. Якщо ви завантажили з офіційного сайту виробника устаткування потрібну вам актуальну версію драйвера, можна приступати до видалення старого драйвера.
2
Практично всі дії в сімействі операційних систем Windows дублюються, і домогтися потрібного вам результату можна декількома способами. Розглянемо один з ніх.Щелкніте на значку «Мій комп'ютер» правою кнопки миші, і виберіть пункт «Властивості». У вікні, виберіть вкладку «Обладнання» і перейдіть в «Диспетчер пристроїв». Перед вами список всіх пристроїв, працюючому на вашому комп'ютері. Якщо з якоїсь причини ви не змогли дістатися до «Диспетчера пристроїв» таким шляхом, можна вчинити інакше. Зайдіть в меню «Пуск», перейдіть в «Панель управління», вибравши розділ з потрібним вам обладнанням.
3
Тепер, вибравши пристрій, драйвер якого, потребує заміни, клацніть на ньому правою кнопкою миші, у вікні, перейдіть на вкладку «Властивості», і натисніть на кнопку «Видалити». Система попросить вас упевнитися в тому, що ви дійсно мають намір видалити драйвер, вам потрібно відповісти ствердно. Через деякий час драйвер буде видалений і система сповістить вас про це.
4
Після того, як потрібний драйвер буде видалений, а комп'ютер перезавантажений, з «Диспетчера пристроїв», в розділі «Обладнання» ви можете встановити новий драйвер.