Як перевірити рахунок на кредитній карті.

Перевірка рахунку карти асоціюється з хвилюванням і тривожністю, хоча здійснення цієї технології цілком доступно. Способів перевірки рахунку кілька, але свої особливості є в кожної операції.
Вам знадобиться
  • - Карта;
  • - банкомат;
  • - відділення банку;
  • - мобільний телефон.
Інструкція
1
Знайдіть найближчий банкомат. Зверніть увагу на те, що він повинен відповідати карті. Чи здатний банкомат розпізнати вашу карту, можна дізнатися за платіжними логотипам, нанесеним на панель. Звірте логотип вашої картки з тим, що намальовано на банкоматі - платіжні системи повинні співпасти.
2
Щоб перевірити рахунок по карті, вставте її в банкомат (зазвичай справа), введіть ваш пін-код і в меню вибирайте пункт «інформація по карті». Ви побачите надходження, загальну суму коштів на карті, також можете подивитися номер рахунку карти.
3
Якщо вас цікавить детальніша інформація за рахунком, йдіть у відділення банку. Попросіть оператора перевірити рахунок по карті. Контролер-касир зобов'язаний повідомити всю цікаву для вас інформацію. Дізнайтеся, звідки надходили платежі, з якою періодичністю, замовте виписку рахунку.
4
Скористайтеся інтернетом для перевірки рахунку вашої банківської картки. Послугу інтернет-банкінгу пропонують майже всі банки. Послуга зручна тим, що ви можете розпоряджатися коштами як завгодно - заплатити через інтернет за рахунками, оплатити послуги. Для того, щоб це здійснилося, оформіть відповідну заяву в банку. Зайдіть на сайт банку, введіть реєстраційні дані, ті, що вам видали після оформлення заяви. Ви потрапите в індивідуальне меню, яке називається «Віртуальний робочий кабінет», там і дізнайтеся залишок по карті.
5
Перевірте рахунок банківської картки за допомогою мобільного телефону. Ця послуга зручна ще й тим, що необхідність спеціально перевіряти рахунок відпадає сама собою. Якщо у вас підключена функція мобільний банк, повідомлення про надходження будуть приходити автоматично у вигляді смс. Щоб спростити завдання перевірки рахунку карти, підключіть послугу відразу ж при отриманні картки.
Зверніть увагу
Відвідувати банк особисто необов'язково, просто зателефонуйте. Можливо, від вас будуть потрібні дані документів, тому приготуйте паспорт і договір.
Корисна порада
Якщо у вас виникли складності з перевіркою рахунку карти, зверніться в центр підтримки банку. Вам вкажуть подальші дії.